Reklama

Pierwsze starcie wygrane przez nafciarzy

Opublikowano:
Autor:

Pierwsze starcie wygrane przez nafciarzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Płoccy kibice piłki ręcznej jednak pojadą do Kielc. Po wielkiej aferze, o której stało się głośno nawet poza granicami Polski, władze Vive Targów zgodziły się jednak wpuścić do Hali Legionów przewidywaną regulaminem grupę 400 kibiców z Płocka.

Płoccy kibice piłki ręcznej jednak pojadą do Kielc. Po wielkiej aferze, o której stało się głośno nawet poza granicami Polski, władze Vive Targów zgodziły się jednak wpuścić do Hali Legionów przewidywaną regulaminem grupę 400 kibiców z Płocka.

Wyjazdowy mecz z Vive Targami Kielce zaplanowany na sobotę 2 marca cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem wśród płockich kibiców piłki ręcznej. Chętnych było wyjątkowo dużo. Hala Legionów w Kielcach może pomieścić nieco ponad 4 tysiące osób, więc Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej zwróciło się do władz Vive Targów o 400 biletów. Kielczanie odpowiedzieli, że mogą udostępnić tylko 300 miejsc. Jednocześnie ukazała się oficjalna informacja, że w razie przyjazdu 400-osobowej grupy kibiców z Płocka organizatorzy meczu nie byliby w stanie zapewnić im pełnego bezpieczeństwa.

PSSPR zareagowało błyskawicznie, zwracając się w tej sprawie do Komisarza Ligi Bogusława Trojana. Rozmowy między Komisarzem Ligi a władzami kieleckiego klubu były dość burzliwe, ale zakończyły się po myśli płockich fanów. Ostatecznie sobotni mecz Vive Targi – Wisła obejrzy w Kielcach 400 płocczan.

Organizujące wyjazd na to spotkanie Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej prosi wszystkich zainteresowanych o zabranie ze sobą niebieckiej koszulki i szalika. Każdy kibic wybierający się na to spotkanie musi posiadać dokument tożsamości z numerem PESEL, który trzeba będzie okazać przy wejściu na halę. Bilety rozdane zostaną podczas podróży. Nie zostaną wpuszczeni na mecz kibice znajdujący się pod wpływem alkoholu.

Do Kielc wyjedzie aż sześć autokarów, w tym jeden rodzinny. Zbiórka przed wyjazdem została wyznaczona na 9.00. Planowany powrót – o 1.00 w nocy. PSSPR prosi wszystkich wyjeżdżających gorący doping.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE