Pięć medali płocczan na zawodach w Olecku

Pięć medali płocczan na zawodach w Olecku - Zdjęcie główne

SportZawodnicy LKS "Puncher" Płock zawody w Olecku z pewnością zaliczą do udanych. Z Mazur przywieźli pięć medali.

Odbyły się tam kolejne zawody z cyklu Pucharu Polski P1 w taekwondo olimpijskim. Stawiło się na nich 350 zawodników, w tym pięcioro płocczan. Każdy z nich do domu wrócił z krążkiem na szyi.

Złoto zdobyła Weronika Pekról, startująca w kategorii wagowej do 34 kilogramów, która w finale zdecydowanie pokonała bardziej doświadczoną rywalkę. Najwyższy laur wywalczył także kadet Bartosz Osowski, startujący w kategorii wagowej do 65 kilogramów.

Alicja Pekról (kat. wag. do 30 kg), Konrad Kruczyk (kat. wag. do 41 kg) oraz Rafał Dobies (kat. wag. do 73 kg) zdobyli z kolei brązowe medale.