Reklama

Owacje dla nafciarzy. Nie wszystkich [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Owacje dla nafciarzy. Nie wszystkich [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Około półtora tysiąca widzów wybrało się do Orlen Areny na pierwszy trening szczypiornistów Wisły przed sezonem. Kibice owacyjnie przywitali nowych nafciarzy i byli bezlitośni dla Mariusza Jurkiewicza.

Około półtora tysiąca widzów wybrało się do Orlen Areny na pierwszy trening szczypiornistów Wisły przed sezonem. Kibice owacyjnie przywitali nowych nafciarzy i byli bezlitośni dla Mariusza Jurkiewicza.

Kaczka, który po sezonie zdecydował się odejść do Kielc, usłyszał porcję gwizdów, buczenia i okrzyków "Judasz!". Oczywiście, tak nie musi być zawsze. Mariusz Jurkiewicz na pewno jednak nie będzie miał łatwego życia. I będzie musiał grać w każdym meczu na sto procent możliwości, aby odkupić swoje „winy”.

Na spory kredyt zaufania mogą za to liczyć nowi zawodnicy Wisły: Tiago Rocha, Miljan Pusica, Sasha Tioumentsev, Michał Daszek, Rodrigo Corrales i Nemanja Zelenović. Każdy z nich został przywitany przez kibiców szczególnie gorąco. Gdy w trakcie prezentacji zaciął się materiał filmowy, kibice dali próbkę dopingu, która wywarła na nowych graczach niemałe wrażenie.

Trening trwał około 90 minut. Nie brakowało w nim zajęć ogólnorozwojowych, ale kibice najbardziej czekali na ćwiczenia z piłkami. Przede wszystkim ze względu na nowych zawodników. Oczywiście, każdy ich celny rzut nagradzany był gromkimi brawami.

Zajęcia trwały blisko półtorej godziny. Nafciarze ćwiczyli w kilku podgrupach, by na koniec przećwiczyć szybki atak. Kolejna okazja do spotkania płockich zawodników w płockiej hali będzie 23 sierpnia, gdzie na godzinę 16.00 została zaplanowana oficjalna prezentacja zespołu na sezon 2014/2015. Tego samego dnia o godzinie 18:00 zostanie rozegrane spotkanie sparingowe z zespołem Meshkov Brześć.

fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE