Reklama

Ostatnie szlify przed ciężkimi rozgrywkami

Opublikowano:
Autor:

Ostatnie szlify przed ciężkimi rozgrywkami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Ogólnopolski turniej piłki ręcznej, w którym udział weźmie sześć klubów pierwszej ligi to dla Jutrzenki Płock najpoważniejszy sprawdzian umiejętności przed sezonem 2014/2015.

Ogólnopolski turniej piłki ręcznej, w którym udział weźmie sześć klubów pierwszej ligi to dla Jutrzenki Płock najpoważniejszy sprawdzian umiejętności przed sezonem 2014/2015.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 poza ekipą gospodarzy MMKS Jutrzenka Płock podziwiać będzie można AZS AWF z Gdańska i Warszawy, AZS UMCS Lublin, Słupię Słupsk oraz SMS Płock.

Drużyna, która swoje mistrzowskie mecze rozgrywa w hali sportowej „Szesnastki” po zakończeniu sezonu 2013/2014 przeszła bardzo poważne zmiany. Skrzydłowe Patrycja Gieras i Wiktoria Dyszkiewicz podjęły decyzję o zakończeniu sportowej kariery.

Martyna Borysławska, która rozpoczyna niebawem studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdański, przeniosła się do UKS PCM Kościerzyna. Ma realne szanse, aby stać się podstawową rozgrywającą beniaminka PGNiG Superligi.

Do Gdańska wybrała się również Monika Obrębalska. Bramkarka z Płocka grać będzie w tamtejszym AZS AWF, gdzie od sezonu 2013/2014 gra również inna wychowanka Jutrzenki Sylwia Neitsch. Edyta Charzyńska przeniosła się do Lublina. Nie będzie jednak występować w tamtejszym Selgrosie, ale w jego filialnym klubie – AZS UMCS. Wszystko wskazuje na to, że zarówno Monikę Obrębalską, jak i Edytę Charzyńską zobaczyć będzie można podczas weekendowego turnieju.

Kadra Jutrzenki została zasilona przede wszystkim wychowankami klubu, które do tej pory występowały w drużynie juniorek młodszych. Najpoważniejszym wzmocnieniem powinna być jednak Katarzyna Homonicka. Zawodniczka, która miała występować w SMS-ie Płock, doznała poważnej kontuzji, na której leczenie straciła cały sezon. A po jego zakończeniu musiała pożegnać się z SMS-em, ponieważ zdała maturę i skończyła naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Program turnieju:

Piątek, 5 września

15.00 SMS Płock – AZS AWF Gdańsk

16.15 AZS AWF Wa-wa – Słupia Słupsk

17.30 Jutrzenka Płock – AZS UMCS Lublin

18.45 AZS AWF Wa-wa – AZS AWF Gdańsk

 

Sobota, 6 września

9.00 Słupia Słupsk – SMS Płock

10.15 AZS AWF Wa-wa – AZS UMCS Lublin

11.30 AZS AWF Gdańsk – Jutrzenka Płock

12.45 SMS Płock – AZS AWF Wa-wa

14.00 Jutrzenka Płock – Słupia Słupsk

16.30 AZS UMCS Lublin – AZS AWF Gdańsk

17.45 SMS Płock – Jutrzenka Płock

19.00 Słupia Słupsk – AZS UMCS Lublin

 

Niedziela, 7 września

9.30 AZS UMCS Lublin – SMS Płock

10.45 AZS AWF Gdańsk – Słupia Słupsk

12.00 Jutrzenka Płock – AZS AWF Wa-wa

13.00 – zakończenie turnieju

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE