Reklama

Orlen Cup na Starym Rynku już dziś

Opublikowano:
Autor:

Orlen Cup na Starym Rynku już dziś - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport – Znamy się już od dziesięciu lat. I tyle czasu trwa nasza przyjaźń – mówił Reese Hoffa o swojej znajomości z Tomaszem Majewskim. Obaj będą rywalizować dziś na Starym Rynku w mitingu Orlen Cup.

– Znamy się już od dziesięciu lat. I tyle czasu trwa nasza przyjaźń – mówił Reese Hoffa o swojej znajomości z Tomaszem Majewskim. Obaj będą rywalizować dziś na Starym Rynku.

Amerykański kulomiot będzie jedną z gwiazd środowego mitingu Orlen Cup, który rozpocznie się o 17 przed ratuszem. Jego głównym rywalem w walce o zwycięstwo będzie Tomasz Majewski. Obaj zawodnicy znają się doskonale i przyjaźnią od wielu lat, o czym Reese Hoffa opowiadał podczas konferencji prasowej, która we wtorek odbyła się w sali sejmowej ratusza.

Z przejęciem o swej roli w środowej imprezie opowiadał Artur Partyka. Doskonały przed laty lekkoatleta będzie pełnił obowiązki spikera podczas Mistrzostw Płocka Dzieci i Młodzieży w skoku w wzwyż. – Niezwykle ważne jest tworzenie efektu odwróconej piramidy – mówił Artur Partyka. – Dla młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą w świat sportu, możliwość wzięcia udziału w zawodach, w których startują również ich idole, ma niepowtarzalną wartość.

Zawody w pchnięciu kulą mają dwóch wielkich faworytów – Reese Hoffę i Tomasza Majewskiego. Skok wzwyż kobiet powinien być zdecydowanie bardziej zacięty, bo o miejsca na podium rywalizować będą dwie Polki – Kamila Lićwinko i Justyna Kasprzycka oraz Rosjanka Elena Slesarenko. Obie nasze zawodniczki podczas wtorkowej konferencji prasowej zapowiadały zgodnie, że zamierzają skakać w Płocku jak najwyżej. A to może oznaczać tylko jedno – zażartą walkę o przekroczenie bariery 200 centymetrów.

Program mitingu:
16.30 wejście na trybuny (do 17.00)
17.00 początek mityngu
17.30 prezentacja zawodniczek konkursu skoku wzwyż
17.45 konkurs skoku wzwyż kobiet
18.30 prezentacja zawodników konkursu pchnięcia kulą
18.45 konkurs pchnięcia kulą mężczyzn
19.50 dekoracje
20.00 zakończenie mityngu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE