Reklama

Oni wiedzą, jak najlepiej wędkować pod lodem

Opublikowano:
Autor:

Oni wiedzą, jak najlepiej wędkować pod lodem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Łowienie ryb pod lodową taflą to nie taka łatwa sztuka. Zimą wędkarze nie zaprzestają połowu. Na Mazowszu są także organizowane mistrzostwa. I tu mamy świetną wiadomość, płockie zespoły rządziły na lodzie.

Łowienie ryb pod lodową taflą to nie taka łatwa sztuka. Zimą wędkarze nie zaprzestają połowu. Na Mazowszu są także organizowane mistrzostwa. I tu mamy świetną wiadomość, płockie zespoły rządziły na lodzie.

Mamy do przekazania wiadomości znad wody, ponieważ 21 stycznia nad Jeziorem Zdworskim odbyły się XII Podlodowe Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PZW. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęło koło PZW „Wędkarz” nr 114 (z drużyną w składzie: Jacek Urbański, Bartosz Głowacki, Leszek Tarka), z kolei na trzeciej pozycji znalazło się koło wędkarskie nr 114 „Mazowsze” (drużynę współtworzyli: Tomasz Gajewski, Janusz Matuszewski, Paweł Stańczak). A już następnego dnia zorganizowano zawody z cyklu Gpx Okręgu Mazowieckiego PZW w Wędkarstwie Podlodowym. Płocka ekipa ponownie stanęła na podium. Pierwsze miejsce należało do drużyny Koła Wędkarskiego nr 114 „Mazowsze” ( Tomasz Gajewski, Janusz Matuszewski, Paweł Stańczak).

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE