Reklama

Reklama

Nowy sponsor Wisły i darmowy autobus

Opublikowano: 13 listopada 2015 11:30
Autor:

Nowy sponsor Wisły i darmowy autobus - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Wisła Płock zawarła umowę z nowym partnerem firmą Dźwig - Mar. W zamian za reklamę na stadionie i poza nim firma będzie wspierać pierwszoligowców finansowo przynajmniej do końca sezonu 2015/2016. Klub zachęca również kibiców do przyjazdu na najbliższy mecz darmowym autobusem.

Reklama

Wisła Płock zawarła umowę z nowym partnerem firmą Dźwig - Mar. W zamian za reklamę na stadionie i poza nim firma będzie wspierać pierwszoligowców finansowo przynajmniej do końca sezonu 2015/2016. Klub zachęca również kibiców do przyjazdu na najbliższy mecz darmowym autobusem.

Zarząd klubu piłkarskiego ze stadionu im. Kazimierza Górskiego przy Łukasiewicza 34 nie zdradza wysokości kwoty jaką firma z Nowej Białej wesprze drużynę Wisły.

Dźwig-Mar od roku 2003 działa na rynku usług dźwigowo-podnośnikowych. Firma współpracuje z wykonawcami farm wiatrowych, mostów, dróg oraz wielu specjalistycznych budowli na terenie całej Polski i za granicą. Transportuje m.in. wielkogabarytowe materiały. Prowadzi również prace na terenie Orlenu.

Rzecznik pasowy Wisły Maciej Wiącek zachęca również kibiców do przyjazdu na dzisiejszy mecz z GKS-em Katowice, który rozpocznie się o godzinie 18.30, darmowym autobusem Komunikacji Miejskiej. Specjalnie przygotowany „Wiślacki autobus” swój przejazd rozpocznie na Podolszycach Południe o godzinie 17:35 i zatrzymywał się będzie na następujących przystankach:

Czwartaków (basen) 17:35
Sikorskiego 17:38
Zielony Jar 17:39
Roweckiego 17:40
Hubalczyków 17:41
Łączniczek 17:42
Szarych Szeregów 17:43
Armii Krajowej 17:44
Dobrowolskiego 17:46
Piaska 17:48
Kopernika 17:50
Chopina, szkoła 17:51
Dworzec kolejowy 17:52
Wschodnia 17:54
Przemysłowa 17:56
Kostrogaj, straż 17:57
Orlińskiego 17:58
Orlen Arena (kier. Orlen) 18:00

Autobus będzie czekał na kibiców na przystanku przy Orlen Arenie i po meczu, około godziny 20:30, tą samą trasą wróci na Podolszyce.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.