Reklama

Nowy autobus będzie jeździł po Płocku i po kraju. Rzuca się w oczy, bo jest czarny!

Opublikowano:
Autor:

Nowy autobus będzie jeździł po Płocku i po kraju. Rzuca się w oczy, bo jest czarny! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dotychczasowy biały pojazd już nie będzie woził płockich piłkarzy - teraz będą oni podróżować nowym, czarnym autobusem.

Dotychczasowy biały pojazd już nie będzie woził płockich piłkarzy - teraz będą oni podróżować nowym, czarnym autobusem.

W środę 16 listopada o godzinie 13:00 na stadionie Wisły Płock odbyła się konferencja prasowa z udziałem władz klubu oraz przedstawicieli firmy Mobilis Group. Obie strony zdecydowały się na przedłużenie umowy partnerskiej, która obowiązywać teraz będzie do końca czerwca 2017 roku. Mobilis stał się tym samym partnerem technicznym beniaminka ekstraklasy. Zgodnie z nową umową przewoźnik, w zamian za reklamę na stadionie, będzie nadal odpowiedzialny za transport zawodników oraz sztabu szkoleniowego na kolejne mecze Lotto Ekstraklasy.

Podczas drugiej części spotkania zaprezentowano nowy autobus, którym poruszać się będą płoccy piłkarze. Dotychczasowy, biały pojazd z kolorową oklejką odchodzi do lamusa. Zastąpi go elegancki, czarny bus marki Scania z niebiesko-biało-niebieskimi wstawkami. Na autobusie po obu stronach widnieje teraz duże logo klubu, piłka nożna i rok powstania klubu. Twórcy projektu pomyśleli też o reklamie dla sponsorów i partnerów, a nawet o klubowych social mediach. Piłkarze na kolejne mecze będą podróżować w komfortowych warunkach – autobus wyposażony jest między innymi w klimatyzację, wygodne, regulowane fotele, punkt gastronomiczny czy dostęp do Internetu.

Nowy autobus, podobnie jak dotychczasowy, kursować będzie również podczas standardowych kursów dalekobieżnych czy turystycznych w kraju i za granicą, co spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców innych miast. Jest to też dobry pomysł na promowanie klubu i miasta.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE