Autor: | Zdjęcie: Stoczniowiec Płock

Niesamowity wyczyn Stoczniowca! Płocczanie wygrali mecz, choć przegrywali już 0:4!  - Zdjęcie główne

foto Stoczniowiec Płock

Sport Podopieczni Damiana Kijka mają powody do świętowania. Stoczniowcy przegrywali w Troszynie już 0:4, ale w drugiej połowie przechylili szalę na swoją stronę i wygrali na boisku wicelidera IV ligi 5:4.

Beniaminek z Radziwia w IV lidze radzi sobie całkiem nieźle. Ambicje sięgają utrzymania w lidze i póki co Stoczniowiec jest na dobrej drodze do osiągnięcia celu.

Niewątpliwym faworytem sobotniego spotkania był KS CK Troszyn, wicelider tabeli. Nie minęło pół godziny, a  gospodarze prowadzili 4:0. Przyjezdni  nie złożyli jednak broni i do przerwy zdobyli 2 bramki, a w dodatku jeden z rywali został ukarany czerwoną kartką.

Po zmianie stron bramki zdobywali już tylko goście, a zwycięskiego gola w 90. minucie zdobył Kamil Dąbrowski.

Po 16 kolejkach forBet IV Ligi Stoczniowiec Płock ma na koncie 25 punktów, co plasuje beniaminka na 7. pozycji w tabeli. Z wygranej Stocznowica cieszyć może się także Wisła II Płock, aktualny lider tabeli. Dzięku tej wygranej Nafciarze powiększyli swoją przewagę nad zespołem z Troszyna do 4 punktów.

KS CK Troszyn - Stocznowiec Płock 4:5 (4:2)

Bramki dla Stoczniowca: Kamil Dąbrowski (3), Przemysław Kowalczyk (2)