Reklama

Niepewność w sprawie Wisły potrwa do jutra

Opublikowano:
Autor:

Niepewność w sprawie Wisły potrwa do jutra - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W poniedziałek ratusz miał podać oficjalne informacje dotyczące obsady najważniejszych stanowisk w Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock. Niestety, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Przynajmniej do jutra.

W poniedziałek ratusz miał podać oficjalne informacje dotyczące obsady najważniejszych stanowisk w Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock. Niestety, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Przynajmniej do jutra.

W piątek prezydent Andrzej Nowakowski w rozmowie z Portalem Płock zapewniał, że oficjalny komunikat w sprawie nowych władz SPR Wisła Płock podany zostanie do wiadomości publicznej w poniedziałek, czyli dzisiaj.

Niestety, okazało się, że co najmniej do wtorku trzeba będzie poczekać na oficjalne potwierdzenie naszych wcześniejszych informacji. Ratusz zamierza na jutro zwołać konferencję prasową, na której zostaną ogłoszone nominacje na prezesa i dyrektora sportowego spółki.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że prezesem SPR Wisła ma być Robert Raczkowski, były piłkarz ręczny Wisły, związany swego czasu z firmą Henczke Budownictwo. Dyrektorem sportowym klubu będzie zaś Artur Siódmiak – wielokrotny reprezentant Polski, który do historii światowej piłki ręcznej przeszedł dzięki słynnemu rzutowi w meczu Polska-Norwegia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE