Reklama

Narzeczona Montoro zagra w Jutrzence

Opublikowano:
Autor:

Narzeczona Montoro zagra w Jutrzence - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Po ponad dwóch miesiącach treningu z Jutrzenką Raquel Suarez Ramos została oficjalnie dopuszczona do gry w płockim klubie. Hiszpańska szczypiornistka, prywatnie partnerka życiowa rozgrywającego Wisły Angela Montoro, wraca do uprawiania piłki ręcznej po dość długiej przerwie.

Po ponad dwóch miesiącach treningu z Jutrzenką Raquel Suarez Ramos została oficjalnie dopuszczona do gry w płockim klubie. Hiszpańska szczypiornistka, prywatnie partnerka rozgrywającego Wisły Angela Montoro, wraca do uprawiania piłki ręcznej po dość długiej przerwie.

- Raquel wniesie dużo do naszej formacji defensywnej - powiedział nam trener zespołu, Jarosław Krzemiński. Jest to uniwersalna zawodniczka, która może zagrać zarówno na lewej, prawej połówce jak i na kole.

Nowa zawodniczka płockiego klubu swoją karierę zaczynała w Sevilli mając 11 lat. 6 lat później, Raquel razem z Audulucia Selection (odpowiednik reprezentacji wojewódzkiej) wywalczyła 4. miejsce w Hiszpanii. Hiszpanka po kilkuletniej karierze w swoim kraju, przeniosła się do Francji, gdzie występowała na poziomie 2 ligi w barwach Touluse’y.

W 2014 roku szczypiornistka, wraz ze swoim partnerem Angelem Montoro, przyjechała do Płocka i do niedawna nie była czynną zawodniczką. Do największych sukcesów rozgrywającej można zaliczyć Mistrzostwo Hiszpanii w plażowej odmianie piłki ręcznej do lat 18. Na poziomie seniorek zajęła, w tej dyscyplinie, 8. miejsce.

Raquel z Jutrzenką trenuje już od ponad dwóch miesięcy. Po okresie przygotowawczym trenerzy podjęli decyzję, że rozgrywająca może wnieść do zespołu nową wartość i pomoże mu awansować do 1 ligi. Co prawda nie udało się zdążyć z formalnościami przed inauguracją rozgrywek ligowych, jednak Hiszpanka wczoraj została oficjalnie dopuszczona do rozgrywek i możliwe, że już w następnym meczu wystąpi w barwach płockiego klubu.

- Liczymy na to, że Raquel wzmocni naszą formację defensywną - powiedział nam trener zespołu. - Jest to silna zawodniczka, która nie unika bezpośredniego kontaktu i walki z przeciwnikiem. Hiszpanka miała dość długą przerwę treningową, ale od kiedy zaczęła z nami przygotowania, systematycznie podnosi swoje parametry sportowe. 

 

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE