Reklama

Reklama

Nafciarzy czeka trudy mecz z Dinamem Bukareszt. Wisła potrzebuje wsparcia. Mamy bilety do wygrania! [KONKURS]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Miecznik

Nafciarzy czeka trudy mecz z Dinamem Bukareszt. Wisła potrzebuje wsparcia. Mamy bilety do wygrania! [KONKURS] - Zdjęcie główne

Kosuke Yasuhira | foto Tomasz Miecznik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dla szczypiornistów domowy mecz z Dinamem Bukareszt może być kluczowy w walce o awans z grupy Ligi Mistrzów. Podopieczni Xaviego Sabate muszą wygrać z Rumunami, jeśli chcą mieć margines błędu.

Reklama

Tydzień temu nafciarze musieli uznać wyższość rywali. W Bukareszcie Wisła przegrała różnicą pięciu bramek (27:32), odstając zwłaszcza w drugiej odsłonie meczu. Podopiecznym Xaviego Sabate generalnie nie wiedzie się w starciu z Rumunami - pięć ostatnich meczów to tylko jedno zwycięstwo Wisły, jeden remis i trzy porażki - jednak wszystkie na wyjeździe. W ORLEN Arenie nafciarze spisują się znacznie lepiej i z pewnością powalczą o pełną pulę. 

Wisła ma jednak swoje problemy. Wciąż nie wiadomo czy zagrać może Dimitri Żytnikow i Dani Sarmiento, ani jak wygląda sytuacja Gergo Fazekasa. W najgorszym scenariuszu jedynym nominalnym środkowym rozgrywającym ORLEN Wisły jest Kosuke Yasuhira. Japończyk robi postępy i potrafi zaczarować, ale to może być mało. 

Sytuację Wisły w kontekście awansu do dalszej fazy rozgrywek skomplikowała też niespodzianka w Chorwacji - 24 godziny temu PPD Zagrzeb niespodziewanie wygrało z Veszprem (29:26) i zrównało się punktmi z wicemistrzami Polski. Obie ekipy zmierzą się jeszcze w ORLEN Arenie. Margines błędu przy takim rozdaniu skurczy się jednak do minimum. 

Dlatego Wisła potrzebuje wsparcia trybun, które w trudnym momencie mogą ponieść zawodników. Wizyta w ORLEN Arenie będzie też okazją do zobaczenia jeszcze raz starychy znajomych - Dana-Emila Racoței oraz Valentina Ghionei. Emocje gwarantowane. Początek meczu w czwartek 1 grudnia o godz. 18:45. Bilety można kupić online na stronie eventim.pl, w sklepie sportowym Dagna i w kasach ORLEN Areny na godzinę przed meczem. 

Dla naszych czytelników mamy przygotowany konkurs, w którym do zdobycia są dwa podwójne zaproszenia na czwartkowy mecz. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: 

Który z zawodników zdobył dla ORLEN Wisły Płock najwięcej bramek w jedynym wygranym meczu z Dinamem Bukareszt i ile ich było? 

Odpowiedź należy przesłać na adres biuro@portalplock.pl, a w tytule maila napisać "Konkurs", a także podpisać się imieniem i nazwiskiem. Laureatów konkursu ogłosimy 1 grudnia o godz. 17:00. Kto pierwszy, ten lepszy. Nazwiska zotaną podane w aktualizacji tekstu oraz komentarzu na Facebooku. 

REGULAMIN

§ 1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest portal www.portalplock.pl  zwany dalej „Organizatorem".

2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do 1 grudnia 2022 r. do godz. 17:00.

3. Celem Konkursu jest obdarowanie czytelników  dwoma podwójnymi zaproszeniami na mecz ORLEN Wisła Płock - Dinamo Bukareszt.

§2 Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.

2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.

§ 3 Zasady udziału w Konkursie

1. Aby wziąć udział w konkursie należy  odpowiedzieć na pytanie: "Który z zawodników zdobył dla ORLEN Wisły Płock najwięcej bramek w jedynym wygranym meczu z Dinamem Bukareszt? ?" Odpowiedź należy przesłać na adres mailowy: biuro@portalplock.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska, w tyule maila wpisując "konkurs". 

2. Lauretami konkursu zostaną osoby, które jako pierwsze nadeślą prawidłowe odpowiedzi.

3. Każdy uczestnik może nadesłać odpowiedź tylko raz.

4. 1 grudnia  zwycięzców poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na podany adres mailowy.

5. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie. Nagroda zostanie przekazana w sposób elektroniczny na podany adres mailowy. 

6. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez PortalPłock w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

7. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:

a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani

b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 4 Postanowienia końcowe

1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie PortalPłock.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej PortalPłock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy