Reklama

Nafciarze pozyskali nowego rozgrywającego

Opublikowano:
Autor:

Nafciarze pozyskali nowego rozgrywającego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Trzyletni kontrakt z Wisłą Płock podpisał 19-letni Łukasz Całujek. Pozyskany z ASPR-u Zawadzkie dziewiętnastolatek występuje na lewym rozegraniu.

Trzyletni kontrakt z Wisłą Płock podpisał 19-letni Łukasz Całujek. Pozyskany z ASPR-u Zawadzkie dziewiętnastolatek występuje na lewym rozegraniu.

Młody, utalentowany zawodnik był obserwowany przez ludzi odpowiedzialnych w Wiśle za poszukiwanie talentów już od kilkunastu miesięcy. Zaowocowało to najpierw zaproszeniem go na treningi w Płocku, a ostatecznie podpisaniem kontraktu.

– Największym atutem Łukasza są na pewno warunki fizyczne, połączone z dobrą motoryką – powiedział w rozmowie z klubowym portalem internetowym drugi trener Wisły Krzysztof Kisiel. – Dobrze porusza się w obronie i w ataku. To ciekawy materiał, chociaż musimy nad nim jeszcze popracować. Zmiana otoczenia była niezbędna dla jego dalszego rozwoju. Mam nadzieję, że pobyt tego zawodnika w Płocku wyjdzie na dobre obu ze stron.

Warto przypomnieć, że Krzysztof Kisiel prowadzi również reprezentację młodzieżową, do której powoływany jest także wychowanek ASPR-u Zawadzkie. Ale nie tylko on rekomendował pozyskanie młodego gracza. Pozytywnie na jego temat wypowiadał się również pierwszy trener Wisły Manolo Cadenas.

– Od początku sezonu systematycznie rozwijamy nasze działania scoutingowe i wspólnie z trenerami Krzysztofem Kisielem i Michałem Skórskim szukamy młodych i utalentowanych zawodników, którzy mają potencjał, aby w przyszłości stanowić o sile naszej drużyny – przyznał prezes Wisły Robert Raczkowski. – Jednym z takim graczy jest w naszej ocenie właśnie Łukasz Całujek, który w trakcie sezonu spędził z nami już kilkanaście dni. Otrzymał pozytywną rekomendację od trenera Manolo Cadenasa i od wtorku trenuje na stałe z pozostałymi zawodnikami Orlen Wisły.

Fot. SPR Wisła Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE