Reklama

Nabór dziewcząt do Akademii Piłki Ręcznej

Opublikowano:
Autor:

Nabór dziewcząt do Akademii Piłki Ręcznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dla rodziców 11-letnich dziewczynek, które marzą o karierze piłkarek ręcznych, mamy dobrą wiadomość: potrzebne są zawodniczki do drużyny Akademii Piłki Ręcznej.

Dla rodziców 11-letnich dziewczynek, które marzą o karierze piłkarek ręcznych, mamy dobrą wiadomość: potrzebne są zawodniczki do drużyny Akademii Piłki Ręcznej.

Płocka Akademia Piłki Ręcznej powstała we wrześniu ub. roku. Jest to pierwszy taki projekt w Polsce, ma wychowywać przyszłych zawodników i zawodniczki dla potrzeb I i II drużyny. Ale twórcy Akademii przywiązują też dużą uwagę do wyników w szkole i bacznie przyglądają się osiągnięciom nie tylko na boisku, ale i w szkolnej ławie.

Do Akademii należy IV klasa sportowa w Szkole Podstawowej nr 23 na Podolszycach. I właśnie do niej zaprasza wychowawca klasy Cezariusz Raczkowski. Wuefista ogłasza nabór dziewczynek z rocznika 2004 pasjonujących się piłką ręczną, gotowych do podjęcia nauki  od września 2015 roku w V klasie sportowej SP23 (chętne dziewczynki będą musiały zmienić szkołę) i przystąpienia do Akademii Piłki Ręcznej.

Kontakt dla zainteresowanych rodziców: Cezariusz Raczkowski (wychowawca) - tel. 24 364 99 10 lub 11

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Zobacz też zdjęcia w naszej galerii:

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE