Reklama

Mocne wejście płockich seniorów w PLB

Opublikowano:
Autor:

Mocne wejście płockich seniorów w PLB - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W Płockiej Lidze Bowlingowej wciąż nie ma silnych na Sławomira Śliwińskiego. Chociaż zabrakło go tym razem w czołówce, wciąż prowadzi w klasyfikacji generalnej.

W Płockiej Lidze Bowlingowej wciąż nie ma silnych na Sławomira Śliwińskiego. Chociaż zabrakło go tym razem w czołówce, wciąż prowadzi w klasyfikacji generalnej.

Uczestnicy rozgrywek Wiosna 2013, które co wtorek o 18 odbywają się w Arturo Bowling Clubie w Galerii Wisła, mają za sobą już sześć kolejek. Najnowsza przyniosła nowy rekord. W pierwszej lidze Arek Karaszewski zanotował na swoim koncie aż 247 punktów. Okazało się, że tak doskonały rezultat w ostatecznej punktacji kolejki nie zapewnił mu miejsca w czołówce.

Tym razem laur pierwszeństwa przypadł w udziale Jackowi Wróblewskiemu, który na swoim koncie w półfinale i finale zapisał łącznie 402 punkty. Tuż za nim sklasyfikowany zostali Michał Sulikowski (399) i Adam Kokoszkiewicz (398). Krzysztof Augustowski, któremu w udziale przypadła czwarta lokata, miał „zaledwie” 389 punktów.

Ciekawostką jest fakt, że cała czołówka – poza Adamem Kokoszkiewiczem – to uczestnicy Płockiej Ligi Seniorów. W klasyfikacji generalnej na czele utrzymał się Sławomir Śliwiński Drugi jest Adam Kokoszkiewicz, a trzeci Jacek Wróblewski.

W drugiej lidze najlepszy wynik kolejki (187) zanotowała Anna Sieradzka-Borkowska. I w tym przypadku jednak nie wystarczyło to, aby zmieścić się w czołówce. Najwięcej punktów za finał i półfinał zebrał Marcin Urbanek (319). Drugi był Dariusz Jeziak (309), trzeci Piotr Szymański (284), a czwarty Grzegorz Szczęsny (281). Pierwsza trójka drugoligowców to: Marek Gołębiewski, Grzegorz Szczęsny i Maria Wróblewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE