Młodzież zagra już tylko o honor

Młodzież zagra już tylko o honor - Zdjęcie główne

SportReprezentacja Polski piłkarzy do lat 17 przegrała drugi mecz w Pucharze Syrenki. Dziś uległa w Proboszczewicach zespołowi Cypru 3:5 w rzutach karnych, w regulaminowym czasie gry było 1:1. W piątek Polacy zagrają o siódme miejsce z Irlandią Północną.

Reprezentacja Polski piłkarzy do lat 17 przegrała drugi mecz w Pucharze Syrenki. Dziś uległa w Proboszczewicach zespołowi Cypru 3:5 w rzutach karnych, w regulaminowym czasie gry było 1:1. W piątek Polacy zagrają o siódme miejsce z  Irlandią Północną.

We wtorek Polacy po niezłym spotkaniu przegrali w Staroźrebach z Gruzją 2:3 (1:2). W Pucharze Syrenki gra osiem zespołów, więc po pierwszej porażce nasi reprezentanci znaleźli się w gronie ekip walczących już tylko o miejsca 5-8. Dziś w Proboszczewicach na okazałym Orliku nasza reprezentacja walczyła z Cyprem. Rywale we wtorek po bezbramkowym remisie przegrali na karne z Norwegią.

W środę w Proboszczewicach Cypryjczycy prowadzili z Polską 1:0 aż do ostatniej minuty, ale wówczas rozległą się burza braw, bo wyrównał  Mateusz Wieteska. Nadzieje na wygraną i możliwość gry o 5. lokatę ożyły, ale niestety zostały zgaszone w rzutach karnych. Cypr wygrał je 5:3 i tym samym Polska zagra o przedostatnie, siódme miejsce w Pucharze Syrenki.

Rywalem będzie w piątek o godz. 11 w Gostyninie Irlandia Północna. Ta ekipa dziś przegrała w Bielsku z Grecją 0:1. W pozostałych meczach - w Drobinie: Gruzja - Norwegia 0:0, karne 5-3; w Staroźrebach: Dania - Ukraina 4:0.Czwartek jest dniem przerwy.