Reklama

Młodzi pływacy będą mieli następców?

Opublikowano:
Autor:

Młodzi pływacy będą mieli następców? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Niedawno najlepsi zawodnicy Płockiego Stowarzyszenia Pływackiego Swim zdobywali medale Mistrzostw Polski. Teraz władze klubu szukają ich godnych następców.

Niedawno najlepsi zawodnicy Płockiego Stowarzyszenia Pływackiego Swim zdobywali medale Mistrzostw Polski. Teraz władze klubu szukają ich godnych następców.

Łukasz Solak startował w Olsztynie, gdzie zdobył tytuł mistrza Polski juniorów 14-letnich na 50 metrów stylem klasycznym oraz brąz na 100 m klasycznym. Jego siostra Anna Solak w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13-letnich wywalczyła złoto na 100 m motylkiem i 100 m dowolnym oraz srebro na 200 m stylem zmiennym.

Z myślą o wyłowieniu kolejnych talentów, ale również zachęcając do aktywnego spędzania wolnego czasu PSP Swim organizuje bezpłatny kurs pływania dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych z terenu Płocka i okolic. Rozpocznie się on 6 kwietnia o 10 i będzie prowadzony przez trenerów Stanisława Zotowa i Marka Stasiaka oraz wolontariuszy Patryka Zotowa i Darię Kaźmierczak. Dzieci zostaną podzielone na grupy ze względu na swoje pływackie umiejętności.

Na 13 kwietnia na basenie Jagiellonki zaplanowane zostały zawody dla dzieci z rocznika 2002 i młodszych. Rywalizacja ma charakter otwarty, co oznacza, że wystartować będą mogli wszyscy chętni.

Fot. Archiwum klubu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE