Reklama

Reklama

Miesiąc do barażów. Czy Polska powinna jechać do Rosji?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: WIkipedia Commons

Miesiąc do barażów. Czy Polska powinna jechać do Rosji? - Zdjęcie główne

Polska powinna jechać do Rosji? | foto WIkipedia Commons

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Nieco ponad miesiąc pozostał do rozegrania barażowego starcia w Moskwie pomiędzy Polską, a Rosją. W związku z ostatnimi wydarzeniami na wschodzie Ukrainy nie wszyscy uważają, że nasi piłkarze powinni jechać do stolicy Rosji.

Reklama

Niepewność wokół meczu reprezentacji Polski

W poniedziałkowy wieczór Władimir Putin uznał niepodległość dwóch samozwańczych republik w Donbasie: Ługańskiej i Donieckiej. Z poniedziałku na wtorek rosyjskie wojska przekroczyły granicę pod pretekstem utrzymania pokoju w Donbasie. Premier Polski, Mateusz Morawiecki uznał ostatnie wydarzenia jako akt rosyjskiej agresji na Ukrainę. 

Minister sportu na antenie Polskiego Radia powiedział, że według niego polscy piłkarze nie powinni jechać do Rosji. Zdaniem Kamila Bortniczuka nie powinno się wyłączać z ewentualnych sankcji rosyjskich sportowców:

- Bo rzeczywiście, jeżeli mamy obejmować Rosję sankcjami, to nie widzę powodu, aby pewnego rodzaju ostracyzmem, czyli takim wykluczeniem towarzyskim nie objąć również rosyjskich sportowców - mówił. 

Według Kamila Bortniczuka PZPN będzie zabiegał o to, aby spotkanie zostało rozegrane na terenie neutralnym, ale prawdopodobieństwo takiego rozwiązania jest dość niewielkie. Spotkanie Polaków z Rosją ma odbyć się 24 marca na stadionie Dynama Moskwa, klubu w którym występuje Sebastian Szymański. 

Artykuł pochodzi z portalu tulodz.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy