Reklama

Medalobranie Sandy w Pucharze Polski

Opublikowano:
Autor:

Medalobranie Sandy w Pucharze Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ekipa UKS Sanda wzięła udział w Międzynarodowym Pucharze Polski w kickboxingu, który odbył się w Krynicy Zdrój. Płocczanie wrócili do domu z siedmioma medalami.

Ekipa UKS Sanda wzięła udział w Międzynarodowym Pucharze Polski w kickboxingu, który odbył się w Krynicy Zdrój. Płocczanie wrócili do domu z siedmioma medalami.

W zawodach wystartowało 294 zawodników reprezentujących 40 klubów z całej Polski. W tym gronie nie mogło zabraknąć również przedstawicieli Sandy Płock, wśród których na najwyższe uznanie zasłużył Kamil Gawiński, który wywalczył dwa złote medale. Po pierwszy sięgnął w formule light contact, a drugi w formule kick light. Oba krążki wywalczył w kategorii seniorów w wadze – 69 kg.

Po złoto sięgnęli również Dagmara Tchorek w low-kicku juniorów (– 48 kg) oraz Sławomir Rakowski w seniorskim kick light (–74 kg). Mateusz Dymek (– 47 kg) wywalczył w rywalizacji kadetów srebrny medal w kick light oraz brązowy w light contakcie. Ostatnim z płockich medalistów został Gaik Kadimyan, drugi w rywalizacji kadetów w wadzie – 57 kg.

Po raz pierwszy w tak prestiżowych zawodach wziął udział Kasper Kalbarczyk. Wprawdzie nie zdobył żadnego medalu, ale pokazał wielkie serce do walki i charakter.

Fot. Sanda Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE