Reklama

Marin Sego napisał list do kibiców Wisły

Opublikowano:
Autor:

Marin Sego napisał list do kibiców Wisły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Chorwacki bramkarz nafciarzy napisał list otwarty, w którym tłumaczy się z decyzji o podpisaniu kontraktu z Vive Targami Kielce.

Chorwacki bramkarz nafciarzy napisał list otwarty, w którym tłumaczy się z decyzji o podpisaniu kontraktu z Vive Targami Kielce.

Informacja na temat zmiany barw klubowych przez Marina Sego została podana w sobotni poranek na oficjalnej stronie klubowej Vive Targów Kielce. Kilka godzin później doczekaliśmy się (tym razem na stronie SPR Wisła Płock) prezesa Roberta Raczkowskiego.

Podczas meczu PGNiG Superligi z Piotrkowianinem kibice Wisły dość jednoznacznie wyrazili swoje niezadowolenie z decyzji Chorwata. Dzień później Marin Sego postanowił wystosować list otwarty do płockich fanów handballu, który prezentujemy poniżej:

„Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że było mi tu wspaniale. Zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Chciałbym podziękować władzom klubu i kibicom, z którymi zawsze miałem dobry kontakt. Do końca sezonu mamy jeszcze dużo ważnych meczów i chciałabym, aby było jasne, że jestem przede wszystkim wielkim profesjonalistą i dam z siebie wszystko w tych pojedynkach. Ten klub jest jednym z najbardziej stabilnych w Europie, ale ja chcę już teraz walczyć o najważniejsze trofea na arenie międzynarodowej.

Miałem kilka propozycji, nad którymi się zastanawiałem. Zdecydowałem się na Kielce z kilku powodów. Ciężko przyzwyczaić się do życia w obcym kraju z dwójką małych dzieci, które nie znają języka. Ale teraz, kiedy one już pięknie mówią po polsku, mam nadzieję, że to nie będzie dla nich szokiem. W Kielcach gra dużo moich przyjaciół, z którymi wiele lat występowałem w klubach i w reprezentacji. Poza tym Vive jest aktualnie jednym z czterech najlepszych klubów w Europie.

Powoli odczuwam niezadowolenie naszych kibiców, ale proszę postawić się na moim miejscu. Jako profesjonalny sportowiec muszę podejmować decyzje, które będą miały wpływ na rozwój mojej kariery i które ułatwią życie mojej rodzinie. Mam nadzieję, że moja decyzja zostanie zrozumiana i uszanowana.”

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Zobacz również:


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE