Reklama

Ma 17 lat i świetnie wędkuje [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Ma 17 lat i świetnie wędkuje [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Wędkarstwo to męska rzecz? Płocczanka Daria Kołodziejska kolejny raz udowodniła, że i panie mogą odnosić sukcesy w tej dyscyplinie. Jak poszło panom, a jak paniom podczas szóstej edycji zawodów wędkarskich?

Wędkarstwo to męska rzecz? Płocczanka Daria Kołodziejska kolejny raz udowodniła, że i panie mogą odnosić sukcesy w tej dyscyplinie. Jak poszło panom, a jak paniom podczas szóstej edycji zawodów wędkarskich?

Już po raz szósty na jeziorze Soczewka odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Posła RP Ziemi Płockiej Piotra Zgorzelskiego. Zawody rozegrano w jednej trzygodzinnej turze w kategorii mężczyzn powyżej 16 lat i w kategorii kobiet.

To właśnie wśród pań najlepiej wypadła 17-letnia Daria Kołodziejska z Koła PZW nr 114 Mazowsze, uczennica V Liceum Ogólnokształcącego, która zdobyła 380 punktów.  Wyprzedziła Krystynę Jerzykowską, która zakończyła zawody z wynikiem 350 punktów i Agnieszkę Dąbrowską (250 pkt).

Wśród panów najlepszy okazał się Henryk Szwech  (zdobył 580pkt), kolejni byli:  Henryk Jastrzębski - 420pkt,  Krzysztof Szwech - 345pkt, Mirosław Piasecki - 255pkt, Mariusz Borowski - 235pkt,  Ryszard Rutowski - 235pkt i Piotr Turant - 225pkt.

 

Fot. Anna Żołnowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE