Reklama

Królewski sparing zakończył się remisem

Opublikowano:
Autor:

Królewski sparing zakończył się remisem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Klaudia Łyzińska była najlepszą zawodniczką Królewskich w kontrolnym meczu z DAF Płońsk, zremisowanym przez płocczanki 2:2.

Klaudia Łyzińska była najlepszą zawodniczką Królewskich w kontrolnym meczu z DAF Płońsk, zremisowanym przez płocczanki 2:2.

Drużyna, którą od niedawna prowadzi nowy trener Łukasz Ferszt, przygotowuje się do nowego sezonu. Chociaż pierwszym ligowym rywalem Królewskich będzie DAF Płońsk, nie przeszkodziło to obu zespołom w rozegraniu sparingu. Mimo potwornej spiekoty mecz był pełen emocji, zwrotów akcji. Były również piękne bramki.

– Przed nami bardzo dużo ciężkiej pracy, ale widać, że zespół zaczyna konsekwentnie grać w stylu, jaki sobie założyliśmy. Dużo pomógł nam obóz dochodzeniowy, podczas którego przez dwa tygodnie dziewczęta trenowały rano i wieczorem – powiedział Łukasz Ferszt po zakończeniu meczu. – Z niecierpliwością czekamy na rozgrywki ligowe, które zaczniemy 24 lub 25 sierpnia w Płocku. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny.


KS Królewscy Płock DAF Płońsk 2:2 (1:2)

Bramki dla Królewskich: Daria Nowak (asysta Klaudia Łyzińska), Klaudia Łyzińska (Dominika Przybyszewska)

Królewscy: Marta Hućko (Agata Raczkowska) – Natalia Marciniak, Marta Majerowska, Kinga Lisiewska, Daria Przybysz – Dominika Przybyszewska (Patrycja Słupska), Dagmara Świt, Klaudia Stradomska(Alicja Jankowska), Klaudia Łyzińska, Daria Nowak – Aleksandra Wilamowska (Magdalena Zielińska)

Fot. Królewscy Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE