Królewscy remisują w Radomiu

Królewscy remisują w Radomiu - Zdjęcie główne

SportPodopieczne Adriana Piankowskiego zremisowały na wyjeździe z KS Zamłynie ZA Kombud SA Radom 1:1. Bramkę dla płocczanek zdobyła Natalia Borowska.

Od początku meczu wiał silny wiatr, co znacząco utrudniało długie zagrania. Gospodynie grały agresywnie i to one miały najlepszą okazję w pierwszej połowie. Błąd w wyprowadzaniu piłki popełniła Marta Hućko, ale napastniczka rywalek nie skorzystała z prezentu - piłka zatrzymała się na słupku.

Po zmianie stron nadal atakowały gospodynie. W 54. minucie meczu arbiter dopatrzył się faulu w polu karnym królewskich i wskazał na wapno. Tym razem radomianki wykorzystały okazję. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się minimalnym zwycięstwem gospodyń, Natalia Borowska wykorzystała dośrodkowanie Aleksandry Kujawskiej z prawej strony i zapewniła swojej drużynie cenny remis.

KS Zamłynie ZA Kombud SA Radom - KS Królewscy Płock 1:1 (0:0)

Bramka: 83. Natalia Borowska