Reklama

Kosmiczny wynik już na początku zawodów

Opublikowano:
Autor:

Kosmiczny wynik już na początku zawodów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W dziewiątej kolejce płockiej ligi w Arturo Bowling Club w Galerii Wisła w pierwszej lidze najlepszy okazał się Tomasz Chmiel, natomiast na drugim „froncie” - Bronisław Jagodziński.

W dziewiątej kolejce płockiej ligi w Arturo Bowling Club w Galerii Wisła w pierwszej lidze najlepszy okazał się Tomasz Chmiel, natomiast na drugim „froncie” - Bronisław Jagodziński.

Liga wystartowała w  Arturo Bowling Club w Galerii Wisła już w końcu października, rywalizacja w dwóch ligach toczy się co wtorek o godz. 18. W pierwszej lidze grają osoby ze średnią z poprzedniego sezonu minimum 140 punktów. Koszt każdego turnieju to 35 zł. Są dodatkowe punkty do każdej gry: panie, osoby do lat 18 i powyżej 60 mogą liczyć na 5.W obu ligach osoby które uzyskają najwyższy wynik w jednej grze w danym turnieju otrzymują dodatkowo 1 punkt do klasyfikacji generalnej. Do końcowej klasyfikacji zalicza się wyniki z 12 najlepszych występów.

Za nami 9 z 15 kolejek. W ostatni wtorek w drugiej w drugiej lidze rywalizowało i dobrze się bawiło 13osób. W eliminacjach najlepszy był Filip Kulma, ale w półfinale uległ dopiero 9. po eliminacjach Bronisławowi Jagodzińskiemu. W finałowej rozgrywce Jagodziński miał znacznie gorszy rezultat, ale liczy się suma wyników z półfinału i finału, co pozwoliło temu zawodnikowi wygrać zawody. Drugi był Mateusz Matlewski, a trzecia – najlepsza z pań, Joanna Strześniewska. Po 9 rundach zdecydowanie prowadzi Kulma – 164 punkty, przed Stanisławem Kacprzyckim – 115 i Jagodzińskim – 114.

Natomiast w pierwszej lidze we wtorek zagrało 21 osób. Eliminacje zdecydowanie wygrał Przemysław Antuszewicz, notując w jednej z trzech gier świetny wynik 298 punktów. To wręcz kosmiczny rezultat! W półfinale i finale był już znacznie mniej skuteczny, suma 348 punktów wystarczyła do trzeciego miejsca. Lepsi okazali się Tomasz Chmiel (439) oraz Michał Sulikowski (386).  W tabeli najwyżej znajduje się Antuszewicz (130 „dużych” punktów) przed Jarosławem Wróblem (120) oraz Piotrem Mitalem (107).

Zapowiada się pasjonująca rywalizacja w kolejnych rundach. Zapraszamy do  Arturo Bowling Club w Galerii Wisła już w najbliższy wtorek 15 stycznia o godz. 18.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE