Reklama

Kibice przepytali prezesów i trenera [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Kibice przepytali prezesów i trenera [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W środowe południe odbyła się konferencja prasowa Wisły z płockimi dziennikarzami. Sześć godzin później to kibice mieli okazję spotkać się ze sternikami klubu z Łukasiewicza 34 i zapytać o plany na nadchodzące ligowe miesiące.

W środowe południe odbyła się konferencja prasowa Wisły z płockimi dziennikarzami. Sześć godzin później to kibice mieli okazję spotkać się ze sternikami klubu z Łukasiewicza 34 i zapytać o plany na nadchodzące ligowe miesiące.

Na spotkaniu w klubowej kawiarni stawiło się kilkudziesięciu sympatyków nafciarzy w różnym wieku. Do dyspozycji fanów byli prezes Wisły Płock Jacek Kruszewski, wiceprezes Tomasz Marzec, szkoleniowiec piłkarzy Marcin Kaczmarek oraz Bartłomiej Sielewski, wychowanek Wisły, cieszący się wielką sympatią kibiców z Płocka.

Płockich fanów interesowała przede wszystkim przyszłość ich obecnej świątyni, czyli Stadionu im. Kazimierza Górskiego. Pytano jakie są szanse na pojawienie się nowego obiektu oraz czy w przypadku awansu do Ekstraklasy obecny stadion spełni wymogi licencyjne. W odpowiedzi kibice usłyszeli, że licencję na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej klub najprawdopodobniej by otrzymał, podobnie jak w zeszłym sezonie, potrzebne byłyby jedynie drobne poprawki. Podstawowym warunkiem planu nowego stadionu jest oczywiście sukces sportowy. Jeśli się tak stanie to wstępne plany zakładają budowę trybun znacznie bliżej boiska.

Pojawiły się również pytania na temat aktualnej polityki transferowej klubu oraz o nowych zawodników w szatni Wisły. Rozmawiano też na temat treningu mentalnego, który niedawno praktykują piłkarze. Na to pytanie odpowiedział Sielewski, który przyznał, że sam na początku miał wątpliwości, czy taka metoda treningu jest rzeczywiście potrzebna. Po pewnym czasie jednak zobaczył różnicę i jak pozytywny wpływ na drużynę mają tego rodzaju praktyki.

Pojawiło się też pytanie do trenera Kaczmarka, czy ten wyciągnął wnioski z zeszłego sezonu, kiedy Wisła, mając już awans na wyciągnięcie ręki, potknęła się na ostatniej prostej i ostatecznie awansu nie uzyskała. Szkoleniowiec odpowiedział tajemniczo, że wnioski wyciągnął, jednak na odpowiedź, czy są to wnioski dobre, trzeba poczekać do czerwca.

Na koniec prezesi oraz przedstawiciele szatni Wisły zaapelowali do kibiców o większe wsparcie. Podkreślono, że fani, którzy jeżdżą za zespołem po całej Polsce robią doskonałą robotę, jednak nie można zapominać o Stadionie im. Kazimierza Górskiego, który podczas wielu ligowych spotkań w rundzie jesiennej świecił pustkami.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie trener Kaczmarek w ramach podziękowania za dotychczasową pracę w Wiśle otrzymał od fanów specjalnie przygotowany szal.

Czytaj też:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE