Reklama

Jest nowy sponsor Wisły Płock

Opublikowano:
Autor:

Jest nowy sponsor Wisły Płock - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Firma Revico dołączyła do Business Clubu Wisła, stając się kolejnym sponsorem płockiego klubu. Będzie reklamowana na stadionie i poza nim.

Firma Revico SA dołączyła do Business Clubu Wisła, stając się kolejnym sponsorem płockiego klubu. Będzie reklamowana na stadionie i poza nim.

Prezes Wisły Jacek Kruszewski i prezes Revico Edward Sosnowski podpisali umowę, która ma obowiązywać do końca sezonu 2014/2015.

– Od pewnego czasu obserwowaliśmy, co dzieje się w Wiśle – powiedział Edward Sosnowski. – Stwierdziliśmy, że warto wesprzeć klub w trudnej sytuacji, która powstała po zaniechaniu sponsoringu ze strony PKN Orlen. Liczymy, że dołączą do nas kolejne lokalne firmy, których zaangażowanie w nasz zasłużony, sześćdziesięciosiedmioletni klub, pozwoli na odbudowanie jego marki z korzyścią tak dla Wisły, dla miasta, i dla płockiego biznesu.

Główna siedziba Revico znajduje się w Mirosławiu w gminie Słupno. Zakłady produkcyjne podpłockiej firmy znajdują się również we Wrocławiu i Lublinie. Produkowane tam są urządzenia dla przemysłu i energetyki zawodowej. Firma oferuje także profesjonalny serwis elektroenergetyczny.

Fot. Wisła Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE