Idziemy w górę! Do czterech razy sztuka

Idziemy w górę! Do czterech razy sztuka - Zdjęcie główne

SportFutboliści Wisły Płock w czwartej kolejce odnieśli wreszcie pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. Zaaplikowali trzy gole Concordii Elbląg.

W dzisiejszym meczu trybuny były puste, gdyż obowiązywała jeszcze kara, nałożona na klub przez PZPN. Wisła od początku miała dużą przewagę, ale wykorzystała dopiero czwartą sytuację stuprocentową. W 34. minucie prowadzenie uzyskał Mosart.

Kolejne bramki padły dopiero w końcówce meczu. W 83. minucie na 2:0 podwyższył Bartłomiej Sielewski, a dwie minuty później na 3:0 – Paweł Magdoń.