Handball Płock nie zwalnia tempa! Kolejni rywale pobici

Handball Płock nie zwalnia tempa! Kolejni rywale pobici - Zdjęcie główne

SportZ każdym kolejnym meczem zawodnicy SPR Handball Płock pokazują, że nie zamierzają zbyt długo pozostać w III lidze. Tym razem wysoko pokonali Anilanę Łódź i z kompletem zwycięstw są na pierwszym miejscu w tabeli.

Z każdym kolejnym meczem zawodnicy Handball Płock pokazują, że nie zamierzają zbyt długo pozostać w III lidze. Tym razem wysoko pokonali Anilanę Łódź i z kompletem zwycięstw są na pierwszym miejscu w tabeli.

Mecz niemal od początku kontrowali płocczanie, którzy już w 4. minucie prowadzili 5:1. Gospodarze próbowali odrobić stratę, udało się nawet zbliżyć na dwa oczka. Przyjezdni szybko jednak wrócili na właściwe tory i szybko powiększyli przewagę. Do przerwy prowadzili już 18:11.

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia i w 33. minucie różnica wynosiła już 10 bramek. Płocczanie kontrolowali przebieg wydarzeń i nie dali łodzianom szansy na powrót do meczu. Ostatecznie skończyło się na 40:25.

UKS Anilana Łódź-SPR Handball Płock 25:40 (11:18)

Bramki Handball Płock: Wypych 11, Suski 10, Sztorc 5, Koper 4, Piórkowski 3, Komorowski 3, Frączek 2, Kosiński 2.