Reklama

Drużyna z Łącka bezlitosna dla rywali

Opublikowano:
Autor:

Drużyna z Łącka bezlitosna dla rywali - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Najbardziej efektowne zwycięstwa w pierwszej kolejce tegorocznej edycji Orlen Handball Mini Ligi odniosły SP Łąck oraz pierwszy zespół SP 23 z Płocka.

Najbardziej efektowne zwycięstwa w pierwszej kolejce tegorocznej edycji Orlen Handball Mini Ligi odniosły SP Łąck oraz pierwszy zespół SP 23 z Płocka.

OHML jest już po raz siódmy organizowana przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Wisła Płock z myślą o dzieciach z czwartych i piątych klas szkół podstawowych. – Doskonałe szkolenie młodzieży to od wielu lat nasz znak firmowy – mówił wiceprezes Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Artur Zieliński podczas uroczystego otwarcia tegorocznej edycji OHML. – Mam nadzieję, że za kilka lat z uczestników tej rywalizacji wyrosną zawodnicy, którzy trafią do pierwszego zespołu.

Każdy mecz OHML-u trwa 2x12 minut. W pierwszej tegorocznej kolejce młodzi szczypiorniści z Łącka i z płockiej SP 23 rzucali więcej niż jednego gola na minutę. – Cieszę się z tego wyniku, ale zobaczymy, co będzie w drugim meczu – mówił prowadzący ekipę z Łącka Artur Niedzielski, były lewoskrzydłowy Wisły Płock. – Warszawianie na pewno postawią nam dużo trudniejsze warunki.

Pojedynek z SP 336 Warszawa dla młodych zawodników z Łącka faktycznie okazał się trudniejszy. Ale również zwycięski. Ciekawostką jest fakt, że do jednej grupy trafiły dwa zespoły Szestastki (czwarto- i piątoklasiści). W pierwszym meczu lepsza okazała się ekipa starszego rocznika, która również popisała się bardzo wysoką skutecznością. Nie mogła jednak cieszyć się z równie efektownej wygranej jak Łąck i SP 23 I Płock. A wszystko z powodu dziurawej obrony.

Fot. Archiwum OHML

Wyniki:
Grupa A:
SP 23 I Płock – SP 11 Płock 32:5
SP 3 Płock – SP Zawidz Kościelny 8:9
SP 23 I Płock – SP 3 Płock 23:9
SP 11 Płock – SP Zawidz Kościelny 9:12

Grupa B
SP Ciechanów – SP 21 Płock 9:18
SP 3 Sierpc – Bielsk 20:11
SP 21 Płock – SP Bielsk 13:4
SP Ciechanów – SP 3 Sierpc 13:13

Grupa C
SP Łąck –SP Proboszczewice 28:2
SP 336 Warszawa – SP 2 Sierpc 9:8
SP Łąck – SP 336 Warszawa 16:11
SP Proboszczewice – SP 2 Sierpc 1:17

Grupa D
SP 16 I Płock – SP Słubice 19:14
SP 16 II Płock – SP 23 II Płock 13:7
SP Słubice – SP 23 II Płock 15:5
SP 16 I Płock – SP 16 II Płock 25:12

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE