Reklama

Brydżowe święto już od czwartku w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Brydżowe święto już od czwartku w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Jeszcze nigdy w naszym mieście nie odbywał się brydżowy turniej tak wysokiej rangi. W Grand Prix Polski wystąpi 12 najlepszych polskich par, wśród których są medaliści olimpijscy. Są również reprezentanci Płocka.

Jeszcze nigdy w naszym mieście nie odbywał się brydżowy turniej tak wysokiej rangi. W Grand Prix Polski wystąpi 12 najlepszych polskich par, wśród których są medaliści olimpijscy. Są również reprezentanci Płocka.

Już w czwartek 19 grudnia w hotelu Starzyński rozpocznie się finałowy turniej Grand Prix Polski w brydżu sportowym. To jedna z nielicznych dyscyplin, w których reprezentanci Polski od wielu lat utrzymują się w ścisłej czołówce światowej. Potwierdzeniem tego może być srebrny medal wywalczony przez Polaków w zakończonej kilka dni temu Światowej Olimpiadzie Sportów Umysłowych.

 „Olimpijczycy” wcale nie mogą być jednak pewni, że zdołają wywalczyć miejsce na podium, bo będą musieli walczyć z 11 drużynami, które w tym sezonie Grand Prix Polski spisywały się najlepiej, sięgając po awans do turnieju finałowego.

Wśród ekip, które pojawią się w hotelu Starzyński, będzie między innymi Interbud Jarosław Szczygieł Płock. W płockiej ekipie grają Jarosław Szczygieł, Dariusz Krajewski, Leszek Łuniewski, Mariusz Nowak i Maciej Wiącek.

Pierwsze gry turnieju o Grand Prix Polski przewidziane są na czwartek na 15. W piątek i sobotę gry ruszą o 10 Rozgrywki zostaną zakończone w sobotę. Impreza jest współfinansowana przez Urząd Miasta Płocka.

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE