Bilu trafił, ale tylko remis z Legionovią

Bilu trafił, ale tylko remis z Legionovią - Zdjęcie główne

SportW pierwszym w tym roku sparingu pierwszoligowi piłkarze Wisły Płock zremisowali na sztucznej płycie z Legionovią Legionowo 1:1 (0:0). Goście prowadzili, minutę po ich golu wyrównał Kamil Biliński.

Rywale Wisy zajmują dopiero 12 miejsce w stawce 16 ekip grupy łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi. W sobotnim sparingu trener Libor Pala wystawił przeciw Legionovii wszystkich testowanych graczy. Bramka dla rywali padła w 60. minucie po nieporozumieniu Szymona Matuszka z Krzysztofem Kamińskim. Ale już w następnej akcji po podaniu Richarda Davida Kamil Biliński strzałem z około 13 metrów pokonał bramkarza Legionovii.

Kolejne spotkanie kontrolne Nafciarze zagrają w Płocku już w środę o godz. 12. z Radomiakiem. Rywal jest zdecydowanym liderem w grupie łódzko-mazowieckiej trzeciej ligi. Dodajmy, że kontrakt z Wisłą o dwa lata przedłużył Krzysztof Kamiński. 21-letni bramkarz trafił do Płocka latem 2010 roku, od tego czasu opuścił tylko sześć meczów Nafciarzy. Jest w kręgu zainteresowań trenerów reprezentacji młodzieżowej.

Wisła Płock - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Wisła: K. Kamiński - Jakubowski (55. Hiszpański), Matuszek, Radić, Bodnar - P. Kamiński, David, Rutkowski (70. Koryto), Matar (46. Zembrowski, 75. Wyczałkowski) - Daniel (46. Biliński), Mosart.