Reklama

Bez Bartmana! Z Wiśniewskim i z Ruciakiem

Opublikowano:
Autor:

Bez Bartmana! Z Wiśniewskim i z Ruciakiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Kilka dni przed rozpoczęciem Memoriału Huberta Jerzego Wagnera ze składu reprezentacji wyleciał Zbigniew Bartman. Do kadry wrócili Łukasz Wiśniewski i Michał Ruciak.

Kilka dni przed rozpoczęciem Memoriału Huberta Jerzego Wagnera ze składu reprezentacji wyleciał Zbigniew Bartman. Do kadry wrócili Łukasz Wiśniewski i Michał Ruciak.

Decyzja, którą podjął trener Andrea Anastasi, zaskoczyła nie tylko kibiców siatkówki, ale również większość związanych z tą dziedziną fachowców: trenerów, dziennikarzy ogólnopolskich mediów, komentatorów.

Jeden z byłych reprezentantów Polski sugeruje, że rezygnacja z zawodnika, który znany jest nie tylko dzięki swoim wielkim (chociaż wciąż chyba nie do końca wykorzystanym) możliwościom, ale również „dzięki” licznym kontrowersjom, ma podłoże pozasportowe.

– W moim odczuciu na taką decyzję trenera nie wpłynęły tylko względy sportowe. Towarzyskich spotkań z Serbami nie transmitowała żadna telewizja, ale widziałem zdjęcia, które według mnie świadczą o tym, że między zawodnikami doszło do nieporozumień – skomentował Paweł Papke. – Trener musiał rozwiązać problemy drużyny, więc zdecydował się zrezygnować z usług Zbyszka Bartmana i dać mu trochę czasu na przemyślenie pewnych sytuacji.


Nie wiadomo na razie, czy rozbrat Bartmana z kadrą zakończy się wraz z końcem Memoriału Wagnera, czy obejmie również zbliżające się Mistrzostwa Europy. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie Andrea Anastasi. Wiadomo jednak, że w turnieju, który od piątku do niedzieli rozgrywany będzie w Orlen Arenie (szczegóły Memoriału Wagnera – w Kalendarzu Imprez) miejsce Bartmana zająć ma Grzegorz Bociek.

Zbigniew Bartman z kadrą (przynajmniej na razie) musiał się pożegnać, tymczasem tuż przed memoriałem wrócili do niej środkowy Łukasz Wiśniewski oraz przyjmujący Michał Ruciak.

Aktualny skład reprezentacji Polski:

Rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga

Atakujący: Jakub Jarosz, Grzegorz Bociek

Przyjmujący: Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Michał Kubiak, Michał Ruciak, Wojciech Włodarczyk

Środkowi: Piotr Nowakowski, Marcin Możdżonek, Łukasz Wiśniewski, Andrzej Wrona

Libero: Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek.

Mamy jeszcze niezwykle ważną informację dla kibiców siatkówki. Już w środę Portal Płock ogłosi konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na Memoriał Wagnera!

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE