Reklama

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt firmowy?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt firmowy? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Podczas wyboru formy finansowania dla swojego przedsiębiorstwa warto wziąć pod uwagę wiele aspektów, a nie tylko oprocentowanie kredytu. Jest wiele kwestii, które są bardzo ważne, aby współpraca z bankiem na tle biznesowym odbywała się tak, jak powinna. Ranking kredytów firmowych to przydatne narzędzie pozwalające na szybką i przede wszystkim wygodną analizę wszystkich dostępnych ofert finansowania pochodzących od najpopularniejszych banków w Polsce. Sprawdź, jaki jest polecany kredyt firmowy Pekao oraz czym różni się od innych propozycji dostępnych na rynku.

Ranking kredytów firmowych - co jest ważne przy wyborze kredytu dla przedsiębiorstwa?

Każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą prędzej czy później zauważa potrzebę skorzystania z pomocy banku, chociażby w sprawie finansowania inwestycji długoterminowych. Dzięki temu pojawiają się nowe możliwości rozwoju dla przedsiębiorstwa, a także opcja zwiększenia płynności finansowej. Przy wyborze odpowiedniego sposobu finansowania dla swojej firmy, warto zwrócić uwagę na takie czynniki, jak:

  • okres spłaty zobowiązania;
  • maksymalna kwota finansowania;
  • RRSO;
  • oprocentowanie;
  • opinie konsumentów.

Jeśli chodzi o polecany kredyt firmowy Pekao, warto wspomnieć, iż ten wyróżnia się wieloma aspektami na tle innych produktów finansowych w pozostałych instytucjach. Poniższa tabela przedstawia podstawowe warunki kredytu firmowego banku Pekao.

 

Okres spłaty do 84 miesięcy
Kwota zobowiązania od 5000 do 300 000 złotych
Oprocentowanie

15,33%,                                                                                        dla kredytów firmowych w rachunku bieżącym obliczane na podstawie WIBOR 1M z każdego dnia + marża banku,              dla kredytów inwestycyjnych i obrotowych WIBOR 1M lub 3M

 

Warto zauważyć, że oprocentowanie kredytów firmowych na poziomie około 15% to niezwykle atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców poszukujących wygodnej formy finansowania bieżącej działalności lub inwestycji długoterminowych.

Na jakie kredyty firmowe warto zwrócić uwagę na rynku?

Analizując aktualny ranking kredytów firmowych, nie ulega wątpliwości, że najlepszą propozycję współpracy można otrzymać od banku Pekao. Oczywiście inne banki działające na terenie kraju również posiadają dobrze spersonalizowaną ofertę, jak np.

1. Alior Bank - dla kwot do 3 000 000 złotych i okresie finansowania sięgającym do 96 miesięcy z oprocentowaniem 3,80%.

2. Nest Bank - dla kwot do 450 000 złotych i okresie finansowania do 96 miesięcy z oprocentowaniem 1,48% oraz RRSO na poziomie 4,34%.

3. Gold Kredyt - finansowanie do 36 miesięcy i kwoty 1 000 000 złotych. Oprocentowanie na poziomie 10% oraz RRSO 68,61%.

Oczywiście na rynku dostępne są różne oferty współpracy dla przedsiębiorców, jednakże warto wziąć pod uwagę polecany kredyt firmowy Pekao, gdyż tylko ten charakteryzuje się szczególnie niskim oprocentowaniem oraz opcją ustalenia dogodnego terminu spłaty zobowiązania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE