Reklama

Reklama

Pierwszy z czterech finałów. Mistrz Niemiec na drodze ORLEN Wisły. Mamy dla was bilety! [KONKURS]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Miecznik

Pierwszy z czterech finałów. Mistrz Niemiec na drodze ORLEN Wisły. Mamy dla was bilety! [KONKURS] - Zdjęcie główne

foto Tomasz Miecznik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Już dziś o 20:45 piłkarze ręczni ORLEN Wisły Płock zagrają pierwszy w tym roku kalendarzowym mecz w Lidze Mistrzów. Przeciwnikiem mistrzowie Niemiec - SC Magdeburg.

Reklama

Wisła świetnie zaczęła 2023 rok w lidze, gromiąc Chrobrego Głogów 42:22. Teraz do ORLEN Areny przyjeżdża jednak zespół z zupełnie innej półki - mistrzowie Niemiec, SC Magdeburg. To jedna z najsilniejszych drużyn w całej stawce, choć w tej edycji Ligi Mistrzów Niemcy przegrali choćby z GOG-iem. 

Sytuacja nafciarzy jest skomplikowana. Podobieczni Xaviego Sabate muszą szukać punktów w praktycznie każdym z czterech pozostałych spotkań w fazie grupowej.  

- Mamy wciąż matematyczne szanse na awans. Mamy cztery naprawdę trudne mecze. Będziemy walczyć - mówił trener Xavi Sabate na przedsezonowej konferencji. - Oczywiście mamy szansę, ale to trudne mecze. W Lidze Mistrzów nie ma łatwych meczów. Gramy z gigantami. W tych drużynach grają zawodnicy, którzy na minionych Mistrzostwach Świata grali o medale lub miejsca 5-6. 

- Musimy wygrać minimum dwa mecze i liczyć, że Zagrzeb nie wygra żadnego, bo to z nimi konkurujemy o wyjście z grupy - mówił Adam Wiśniewski, dyrektor sportowy klubu. 

Wisła potrzebuje wsparcia kibiców. Klub przygotował wyzwanie frekwencyjne - im więcej fanów pojawi się w ORLEN ARENIE, tym tańsze będą bilety na mecz z PSG.  Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny.

Można je także wygrać w naszym konkursie. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia na mecz ORLEN Wisła Płock - SC Magdeburg.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: 

- Jakim wynikiem zakończył się mecz ORLEN Wisły Płock z SC Magdeburg w półfinale Ligi Europejskiej w sezonie 2020/2021? 

Odpowiedzi należy przesłać na adres biuro@portalplock.pl, w tytule maila wpisując "konkurs", w treści wpisać wynik, a na końcu podpisać się. Zaproszenia otrzymają dwie osoby, które najszybciej przyślą poprawną odpowiedź. Bilety zostaną przekazane drogą elektroniczną. 

REGULAMIN

§ 1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest portal www.portalplock.pl  zwany dalej „Organizatorem".

2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do 9 lutego 2023 r. do godz. 20:00.

3. Celem Konkursu jest obdarowanie czytelników dwoma podwójnymi zaproszeniami na mecz ORLEN Wisła Płock - SC Magdeburg.

§2 Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.

2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.

§ 3 Zasady udziału w Konkursie

1. Aby wziąć udział w konkursie należy  odpowiedzieć na pytanie: "Jakim wynikiem zakończył się mecz ORLEN Wisły Płock z SC Magdeburg w półfinale Ligi Europejskiej w sezonie 2020/2021?" Odpowiedź należy przesłać na adres mailowy: biuro@portalplock.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska, w tytule maila wpisując "konkurs". 

2. Lauretami konkursu zostaną osoby, które jako pierwsze nadeślą prawidłowe odpowiedzi.

3. Każdy uczestnik może nadesłać odpowiedź tylko raz.

4. 9 lutego 2023 r. zwycięzców poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na podany adres mailowy.

5. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie. Nagroda zostanie przekazana w sposób elektroniczny na podany adres mailowy. 

6. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez PortalPłock w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

7. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:

a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani

b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 4 Postanowienia końcowe

1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie PortalPłock.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej PortalPłock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy