Reklama

Jak błyskawicznie doładować konto w Orange?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jak błyskawicznie doładować konto w Orange? - Zdjęcie główne

Jak błyskawicznie doładować konto w Orange?

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Potrzebujesz szybkiego doładowania konta w Orange – bez potrzeby, by ruszyć się z miejsca? Bez względu na to, czy jesteś u znajomych, w pracy, w szkole czy w domu, w Orange doładujesz swoje konto komórkowe w kilka minut. Wystarczy Ci smartfon, tablet lub komputer z dostępem do internetu, by po chwili cieszyć się dodatkowymi środkami. Wyjaśniamy, jak szybko doładować konto w Orange!

Szybkie doładowanie konta w Orange

W Orange szybkie doładowanie konta odbywa się online, na oficjalnej stronie internetowej operatora: https://doladowania.orange.pl/site/blyskawiczne-doladowanie. By rozpocząć korzystanie z usługi, wystarczy zalogować się do swojego konta i wypełnić krótki formularz, w którym podajesz numer telefonu (lub kilka numerów), który chcesz doładować i swój adres e-mail. Następnie wybierasz wartość doładowania. Wreszcie, korzystasz z szybkiej, bezpiecznej płatności online poprzez BLIK lub kartę płatniczą i już po kilku sekundach dostajesz dodatkowe środki na swój telefon.

Podczas pierwszej płatności zaznacz opcję „zapisz kod BLIK” lub „zapisz dane karty”. Dzięki temu, kolejne doładowanie przebiegnie błyskawicznie – nie będzie trzeba wprowadzać kodu BLIK czy danych karty płatniczej. Wystarczy wybrać numer telefonu z listy oraz wartości doładowania, a płatność odbędzie się automatycznie po Twojej akceptacji.
Co więcej, za każde szybkie doładowanie konta w Orange dostajesz bonus w postaci darmowych gigabajtów danych!

 

Bonus za szybkie doładowanie konta w Orange

Szybkie doładowanie konta w Orange jest nie tylko wygodne, ale też bardzo opłacalne. Za każdym razem, gdy skorzystasz z tej opcji, otrzymujesz dodatkowe 5 GB internetu. Dostajesz też 10 GB gratis za doładowanie przez stronę doladowania.orange.pl lub aplikację „Mój Orange” – bez względu na wartość doładowania. Czy przelejesz na swoje konto 5 zł, czy 30 zł, darmowe 10 GB będzie Twoje. I nie ma znaczenia, ile razy w ciągu miesiąca doładujesz swój telefon; przy każdej transakcji dodatkowe 10 GB wpadnie na Twoje konto.
O tym, jak długo przyznany bonus będzie aktywny, decyduje nominał doładowania. To odpowiednio:

  • 2 dni – przy doładowaniu za 5 zł,
  • 5 dni – przy doładowaniu za 10 zł,
  • 31 dni – przy doładowaniu za 25 lub 30 zł,
  • 40 dni – przy doładowaniu za 40 zł,
  • 93 dni – przy doładowaniu za 50 zł,
  • 155 dni – przy doładowaniu za 100 zł,
  • 310 dni – przy doładowaniu za 200 zł lub więcej.
Co istotne, bonus przyznawany przy szybkim doładowaniu konta w Orange sumuje się z innymi promocjami, w ramach których dostajesz darmowy internet – np. z usługą „Internet za darmo” w taryfie Orange Free na kartę.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE