Reklama

Czy przezroczyste etui na iPhone 13 może zżółknąć? Odpowiedź może Was zaskoczyć!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Czy przezroczyste etui na iPhone 13 może zżółknąć? Odpowiedź może Was zaskoczyć! - Zdjęcie główne

Czy przezroczyste etui na iPhone 13 może zżółknąć? Odpowiedź może Was zaskoczyć!

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Nie brakuje osób, które twierdzą, że case do iPhone’a 13 to nie tylko opcja, a wręcz obowiązek każdego użytkownika. To prosty i uniwersalny sposób, by zapewnić sobie dodatkowy bufor bezpieczeństwa, który może okazać się nieoceniony w razie kontaktu z ostrym przedmiotem czy przy upadku z wysokości. A czy taki case może zżółknąć?

Obudowa do iPhone’a 13 - co warto wiedzieć?

 Od pewnego czasu Apple rozwija swoją własną, autorską technologię ochrony smartfonów — Ceramic Shield. Mimo tego, że testy wykazują, że sprawdza się ona całkiem nieźle przy upadkach z wysokości, to wciąż widoczne są pewne braki przy kontakcie z ostrymi przedmiotami. Oznacza to, że wciąż warto zainwestować w etui na iPhone’a 13.

 Idealnie byłoby, gdyby był to produkt, który będzie korzystał z najnowszych technologii dostępnych na rynku. Można tu wskazać na przykład na Satin Case, czyli etui na iPhone 13 od 3mk.pl — to działający od ponad dekady producent, który cieszy się w naszym kraju bardzo dużą renomą.

 Poza ochroną urządzenia, firma dba też o zdrowie i komfort swoich klientów. Ich produkty spełniają rygorystyczne normy, jakie narzuca Państwowy Zakład Higieny. Są też zgodne z europejskimi wytycznymi RoHS, co oznacza, że w składzie case’a do iPhone’a 13 nie znajdziemy metali ciężkich, w tym ołowiu.

 Jaki case do iPhone 13 wybrać?

 Na pewno warto kupić produkt, którego właściwości ochronne zostały skrupulatnie przetestowanie. Dobrze byłoby, gdyby taki case spełniał np. wytyczne normy Absorber, czyli przetrwał ponad 20 upadków z wysokości 125-175 cm. Daje nam to spory bufor bezpieczeństwa.

 

Pancerne etui 3mk Armor Case dla iPhone 13

 

Warto upewnić się też, że dany produkt powstał specjalnie z myślą o urządzeniu, które posiadamy. W ten sposób mamy pewność, że zachowamy komfort pracy z przyciskami funkcyjnymi, znajdującymi się na bocznej ramce obudowy oraz że bez trudu będziemy mogli wpiąć do urządzenia ładowarkę.

 Etui ochronne, w przeciwieństwie do pokrowców na Apple iPhone 13, może chronić też moduł foto. Kluczową rolę odegrają tu podwyższone ranty. Kolejnym atutem, na który warto spojrzeć, będzie też wsparcie dla ładowania indukcyjnego oraz pełna kompatybilność z płatnościami zbliżeniowymi. Profesjonalne case’y ochronne, które mają niewielką grubość, zwykle zbliżoną do 1-1,5 mm nie powinny sprawić tutaj żadnych problemów użytkownikom. 

Czy to prawda, że przeźroczyste etui do iPhone’a 13 może z czasem zżółknąć?

 Tak, to możliwe. Sporo zależy od tego, w jakich warunkach przechowujemy nasze urządzenie. Jeśli (na przykład z racji wykonywanego zawodu) jest ono narażone na kontakt z kurzem czy pyłem, to jest dość prawdopodobne, że po pewnym czasie może ono zżółknąć.

 Na szczęście nie oznacza to konieczności zakupu nowego etui ochronnego. Najlepsi producenci działający na rynku, jak 3MK.pl, przewidzieli taką ewentualność i tak przygotowali swoje produkty ochronne, by można było myć je pod wodą, a nawet prać. To prosty, uniwersalny sposób, by szybko pozbyć się nieestetycznych, żółtych smug i plam.

 Co, jeśli nie chcemy czyścić etui? Zawsze można skorzystać z produktów, które są matowe lub z kolorowych obudów ochronnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić na przykład czerwoną obudowę Matt Case Strawbery, która przez długi czas będzie cieszyć oko użytkownika intensywną, odporną na zabrudzenia, barwą.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE