Reklama

Reklama

Czy podłoga może być dobrą powierzchnią reklamową?

Opublikowano:
Autor:

Czy podłoga może być dobrą powierzchnią reklamową? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Podłogi są coraz częściej wykorzystywane jako powierzchnie reklamowe w obiektach takich jak supermarkety, centra handlowe czy też różne instytucje. Badania pokazują, iż skutecznie przyciągają one uwagę kupujących. Jeśli jednak chcemy efektywnie wykorzystać dostępne przestrzenie tego typu, konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie grafik podłogowych. Materiały muszą spełniać kilka warunków. Jakich? Jak należycie zabezpieczyć grafiki podłogowe?

Reklama

Laminaty do grafik podłogowych

Laminaty podłogowe mają na celu ochronę grafik podłogowych przed zniszczeniem. Muszą być one bezpieczne dla osób poruszających się po nawierzchni oraz przezroczyste, tak aby nie powodowały zasłonięcia reklamy. Antypoślizgowość laminatów zapewniona jest dzięki tłoczonym powierzchniom.

Laminat podłogowy jest materiałem przygotowanym pod specyficzne wymogi reklamy podłogowej, która zazwyczaj jest krótkookresowa. Laminaty podłogowe cechuje duża wytrzymałość.

W celu uzyskania najlepszych efektów i parametrów antypoślizgowych konieczne jest zabezpieczenie grafiki dedykowanym laminatem. Korzystnie wpłynie to również na odporność mechaniczną, która jest niezbędna w przypadku tak intensywnie eksploatowanej formy reklamy.

Pewną alternatywną dla laminatów mogą być folie z antypoślizgową strukturą, specjalnie przygotowaną do aplikacji bezpośredniej, bez konieczności laminowania. Jest to alternatywa dla połączenia folia i laminat. Sprawdzą się jedynie w przypadku krótszych ekspozycji.

Laminaty podłogowe

W serwisie mediadodruku.pl znajdziemy szereg laminatów, które zapewniają zarówno bezpieczne użytkowanie jak i należyte zabezpieczenie grafik podłogowych.

Jednym z nich jest OptiFloor Lami. Jest to laminat monomerowy PVC, który jest dedykowany do folii OptiFloor i przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Pozwala na efektywne zabezpieczenie grafiki podłogowej przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zanieczyszczeniami. Stosowany w celu laminowania reklam na asfalcie, chodnikach czy też przejściach podziemnych. GF 213 Traffic Graffic jest przezroczystym, elastycznym laminatem polipropylenowym stosowanym w celu zapewnienia krótkoterminowej ochrony. Produkt stanowi przyjazną środowisku alternatywę dla folii PVC. Przyczepność i przejrzystość zapewnia trwały akrylowy klej. Laminacja stołów i blatów, podkładek pod myszy to tylko kilka możliwych zastosowań innych niż laminacja krótkoterminowych naklejek podłogowych.

Pełna oferta dostępna jest na stronie mediadodruku.pl należącej do API.PL. W ofercie firmy są również rozwiązania do druku DTG, DTF, sitodruku, sublimacji czy druku żywicznego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy