Reklama

Automatyczne napędy do bram garażowych

Opublikowano:
Autor:

Automatyczne napędy do bram garażowych - Zdjęcie główne

bramy garażowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Brama garażowa może mieć wiele odsłon. Warto się zastanowić nad opcją automatycznej bramy, dzięki której można zyskać wiele korzyści, a przy tym ułatwić sobie życie. Prostota działania, większe bezpieczeństwo, czy komfort wynikający z obsługi, to tylko kilka zalet tej niezwykle opłacalnej inwestycji.

Bramy garażowe

Niezwykle ważnym aspektem garaży, są bramy garażowe, które poza oczywistym faktem ochrony przed złodziejami i służenia jako wejście do garażu, mają także funkcje zabezpieczające przed warunkami pogodowymi takimi jak deszcz, wiatr i inne. Warto dokładnie się zastanowić nad wyborem bramy garażowej, gdyż jest to zakup na wiele lat oraz inwestycja w ochronę zawartości garażu. Wśród bram garażowych można wymienić kilka popularnych rodzajów:

  • Brama segmentowa
  • Brama roletowa
  • Brama uchylna
  • Brama rozwierna
Każdy typ bramy garażowej ma wiele odsłon. Można pomyśleć o ich ociepleniu lub wybrać różne modele na przykład bramy segmentowej, dostosowane do innych potrzeb. Co jeszcze ważniejsze, poszczególne typy bram umożliwiają zastosowanie napędu do bram.

Napędy do bram garażowych

Dzięki automatom do bram można zwiększyć zarówno komfort z ich użytkowania jak i bezpieczeństwo. Producenci oferują wysoką jakość elementów, co jest podstawą każdego mechanizmu napędowego do bram garażowych. Dzięki dostosowaniu parametrów oraz zastosowaniu sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań, automaty do bram mają długi czas użytkowania i minimalny stopień awaryjności. Co więcej, zwiększają bezpieczeństwo, ze względu na swoją budowę i wytrzymałość. Kolejną zaletą jest możliwość obsługi bramy garażowej za pomocą pilota, lub na przykład specjalnego nadajnika wmontowanego, chociażby w zapalniczkę samochodową.

Smartfon zamiast kluczy

Dzięki zastosowaniu napędu do bramy istnieje możliwość sterowania bramą garażową za pomocą smartfona. Dzięki temu można mieć pełny wgląd w status bramy, kontrolować ją zdalnie ora otrzymywać wszelkie powiadomienia z nią związane. To praktyczna i wygodna funkcja, która dostępna jest dla każdego

Jak wybrać bramę garażową

Przede wszystkim zależy to od wielkości i budowy pomieszczenia. Do każdego da się dostosować odpowiedni ty bramy garażowej. Należy uwzględnić takie czynniki jak powierzchnia dostępna wewnątrz garażu, jego wysokość, typ sufitu, rodzaj podjazdu oraz wymiary otworu wjazdowego. Wówczas można dobrać odpowiednie rozwiązanie, a przy tym istnieje możliwość zainstalowania napędu do bramy, by ułatwić sobie życie. Bez względu na to czy brama otwiera się bocznie, sufitowo, roletowo, czy na przykład uchylnie, automaty do bram potrafią zwiększyć komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo w każdym garażu.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE