Zamknij
REKLAMA

Strażacy i rodzina pożegnali zmarłego druha [FOTO]

05:35, 20.02.2020 | PP
Skomentuj
Zenek Lewandowski
REKLAMA

- Druhu Eugeniuszu na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Spoczywaj w spokoju - mówi Marcin Grąbczewski, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Płocku Borowiczkach. 14 lutego odszedł na wieczną wartę w wieku 92 lat wieloletni prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Płocku Borowiczkach i wieloletni prezes zarządu miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Płocku, wieloletni dyrektor cukrowni Borowiczki, człowiek o wielkim sercu, zasłużony dla pożarnictwa płockiego, druh Eugeniusz Malanowski.

Nabożeństwo żałobne odprawiono 18 lutego w kościele świętego Dominika na Górkach, po czym kondukt pogrzebowy przeszedł ulicami miasta na cmentarz parafialny przy ulicy Norbertańskiej.

[ZT]24847[/ZT]

Druhowie z OSP dziękują za udział w uroczystości pogrzebowej: przedstawicielom władz lokalnych z Płocka i Słupna, z gminy Radzanowo, komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Płocku starszemu bryg. Grzegorzowi Padzikowi, prezesowi Powiatowemu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP druhowi Hilaremu Januszczykowi. Podziękowania skierowano do wszystkich druhów, prezesów i naczelników poszczególnych jednostek, Gminnej Orkiestry Dętej z Bielska, pocztów sztandarowych Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP w Płocku Borowiczkach, OSP w Płocku Trzepowie, OSP w Płocku Podolszycach, OSP w Cekanowie, OSP w Słupnie, OSP w Golczewie, OSP w Nowym Boryszewie, OSP w Małej Wsi, OSP w Radzanowie, OSP w Bielsku, OSP w Rogozinie, OSP w Święcieńcu, OSP w Mijakowie, OSP w Miszewku Strzałkowskim, Zakładowej Straży Pożarnej Pern.

- Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli naszemu druhowi, prezesowi Eugeniuszowi Malanowskiemu w jego ostatniej ziemskiej drodze. Druhu Eugeniuszu na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Spoczywaj w spokoju.

(PP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA