Zamknij
REKLAMA

Okradziono mieszkanie na Podolszycach. Policja apeluje o ostrożność

12:21, 13.02.2020 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Depositphotos

Policjanci mieli sporo pracy na Podolszycach. Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę i okradziono jedno z mieszkań przy ul. Batalionu Parasol. 

Na 35 tysięcy wyceniono straty w obrabowanym mieszkaniu. Zniknęły pieniądze i biżuteria. 

- Apelujemy do mieszkańców o ostrożność i przezorność. Pamiętajmy, że większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez włamywacza. Jeśli widzą Państwo podejrzanie kręcące się osoby, czy też nieznany samochód, z którego może być prowadzona obserwacja poinformujmy policję o swoich podejrzeniach. Każda informacja będzie przez policjantów zweryfikowana i być może bardzo ważna dla prowadzonych czynności operacyjnych - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Na Batalionu Parasol zatrzymano też nietrzeźwego kierowcę. Ok. 1:40 policjanci ujęli 41-latka, u którego alkomat wskazał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 

O wypadku na rondzie Wojska Polskiego informowaliśmy wczoraj. Poza tym na drogach było bardzo bezpiecznie - w Płocku odnotowano zaledwie dwie kolizje. 

[ZT]24813[/ZT]

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

detektywdetektyw

8 1

"Policjanci mieli sporo pracy na Podolszycach. Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę i okradziono jedno z mieszkań przy ul. Batalionu Parasol." No fakt mieli sporo roboty ale przynajmniej krąg podejrzanych o włamanie jest zawężony. xDD 15:55, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MicMic

2 0

Nie znam 99,9% samochodów w mieście. To wystarczy do zawiadomienia? 09:31, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiterPiter

0 1

Hahaha. Dobre ale jaja. Zadzwoń i zgłoś że ktoś podejrzany kręci się pod blokiem.
Kiedyś u mnie pod blokiem była bujka. Zgłosiłem na 112 z prośbą o szybką interwencję ponieważ gościu już był pod butami. Zero reakcji zero przyjazdu na miejsce. Wyciągnęli tylko moje dane przy zgłoszeniu.
Gościa zabrali sąsiedzi do domu.
Kazda informacja będzie zweryfikowana. Hahaha. Moje zgłoszenie chyba do dzisiaj weryfikują.
Pani mł aspirant bzdury opowiada. 13:55, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaAaa

0 0

Taaa bardzo ciekawe. Ostatnio facet jeździł mi pod domem powoli w jedną i drugą stronę, trzymając w ręku kamerkę. Pani policjantka, po moim telefonie powiedziała, że nie ma zagrożenia zdrowia ani życia. Jeśli sytuacja się zmieni mam znów zadzwonić. To jest nasza Policja. Może zareagują.... jak nas już okradną. 18:27, 15.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone