Zamknij
REKLAMA

Wypróbuj światłowód Orange w opcji „internet na próbę” – jak działa to rozwiązanie i jakie niesie korzyści?

10:05, 01.04.2020 | materiał zewnętrzny/ grafika: pixabay.com
Skomentuj

Podpisanie umowy na dostarczenie internetu do domu to najczęściej zobowiązanie na co najmniej rok, zaś o wiele częściej na 24 lub nawet 36 miesięcy. Nie każdy jednak chce tak długiej umowy. Co, jeśli w międzyczasie pojawi się korzystniejsza oferta lub ktoś postanowi się przeprowadzić? Orange ma na to odpowiedź – oferuje usługę „internet na próbę”. Dzięki temu można przetestować światłowód w swoim domu, cieszyć się pełnią jego możliwości, ale bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy. Jak działa to rozwiązanie i czy faktycznie nie ma w nim żadnych zobowiązań?

Internet w Orange bez długiej umowy – jak to działa?

Zasada działania oferty „internet na próbę” w Orange jest niezwykle prosta. Podpisuje się dokładnie taką samą umowę w zakresie świadczonej usługi, jak w przypadku umowy czasowej. Jedyna różnica jest taka, że to umowa na czas nieokreślony. Co to oznacza dla użytkownika?

Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu abonent może w dowolnym momencie zakończyć współpracę z Orange i wypowiedzieć umowę. Jedynym obostrzeniem w tym przypadku jest konieczność zachowania miesięcznego okres wypowiedzenia. Po tym czasie umowa jest rozwiązywana, a użytkownik nie ponosi z tego tytułu żadnych konsekwencji. Może w przyszłości podpisać umowę z innym operatorem lub wrócić do Orange.

Światłowód testowo – jakie ma możliwości?

Światłowód to technologia, która umożliwia obecnie najszybszy, stacjonarny dostęp do internetu – nawet do 1 Gb/s. Taka prędkość zapewni pełen komfort zarówno dla pojedynczego użytkownika, jak i wszystkich domowników, którzy będą chcieli równolegle korzystać z łącza. Stąd prosty wniosek, że oferta światłowodu Orange z umową na czas nieokreślony to również bardzo dobre rozwiązanie dla studentów, którzy wynajmują wspólne mieszkanie, a dostępu do sieci potrzebują tylko kilka miesięcy w roku.

Orange Love, czyli pakiet na próbę

Orange umożliwia również wypróbowanie pakietu Orange Love. W jego skład wchodzą różne usługi: w zależności od wybranej opcji można korzystać ze światłowou, abonamentu komórkowego, pakietu TV i telefonu domowego.

Przy każdej z opcji użytkownik może liczyć na darmowy modem FunBox 3.0, a jeśli wybierze pakiet z telewizją, również dekoder, który umożliwi oglądanie kanałów w standardzie HD, a nawet 4K.

Jeśli wybór padnie na Orange Love z umową na czas nieokreślony, zasady są takie same jak w przypadku światłowodu. Użytkownik może w dowolnym momencie ją wypowiedzieć (zachowując 30-dniowy okres wypowiedzenia). Może też korzystać z niej na takich samych zasadach przez dłuższy czas – nie ma maksymalnej długości jej trwania.

Z pełną ofertą światłowodu Orange na próbę oraz Orange Love z umową na czas nieokreślony można zapoznać się pod linkiem: https://www.orange.pl/internet/naprobe.

Światłowód Orange na próbę – o tym warto pamiętać

Na koniec należy wspomnieć o tym, że światłowód to technologia wciąż rozwijana i nie w każdym miejscu jest jeszcze dostępna. Orange prowadzi w tym zakresie szeroko zakrojone inwestycje. Jeśli jednak zdarzy się tak, że w okolicy nie ma możliwości podłączenia światłowodu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z internetu na próbę. Wówczas będzie to tradycyjne łącze kablowe z maksymalną prędkością dostosowaną do możliwości infrastruktury.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (5)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


RussRuss

0 0

This piece of writing is truly a pleasant one
it helps new web people, who are wishing in favor oof
blogging.
https://g0rilla-casino.com/ betting odds 20:38, 06.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

бесплатное порнобесплатное порно

0 0

Hello! Would you mind if I share your blog with my twitter group?
There's a lot of people that I think would really enjoy
your content. Please let me know. Thanks https://qwertty.net/ 20:08, 10.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA