Do zdarzenia doszło około godziny 16:00, na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem na Podolszycach a Rondem Wojska Polskiego. Konkretnie na nitce prowadzącej w stronę centrum miasta.
Wiemy, że ranny został motocyklista. Mężczyźnie została udzielona pomoc na miejscu, został przewieziony do szpitala.
Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Pojazdy służb zajmują część ulicy Wyszogrodzkiej.
Czekamy na informacje policji.
Komentarze (0)