Reklama

Zwołano sesję nadzwyczajną. Odbędzie się... tuż po wyborach

Opublikowano:
Autor:

Zwołano sesję nadzwyczajną. Odbędzie się... tuż po wyborach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pod wnioskiem o zwołanie sesji nadzwyczajnej podpisała się grupa radnych z Prawa i Sprawiedliwości: Marcin Flakiewicz, Piotr Szpakowicz, Wioletta Kulpa, Barbara Smardzewska-Czmiel, Andrzej Aleksandrowicz, Adam Modliborski, Tomasz Korga, a także Iwona Jóźwicka z Kukiz'15.

Pod wnioskiem o zwołanie sesji nadzwyczajnej podpisała się grupa radnych z Prawa i Sprawiedliwości: Marcin Flakiewicz, Piotr Szpakowicz, Wioletta Kulpa, Barbara Smardzewska-Czmiel, Andrzej Aleksandrowicz, Adam Modliborski, Tomasz Korga, a także Iwona Jóźwicka z Kukiz'15.

Wniosek wpłynął 15 października, z kolei sesja nadzwyczajna odbędzie się 22 października (początek o godz. 17.00). Radni zwrócili się do przewodniczącego Artura Jaroszewskiego, aby podczas sesji został przedstawiony materiał o przebiegu realizacji inwestycji pt. "Rewitalizacja płockiego nabrzeża ze szczególnym uwzględnieniem budowy portu". Po materiale miałaby odbyć się dyskusja w tym temacie. Tyle że już pojawiają się głosy ze strony radnych, że termin nie jest najlepszy... We wtorek na koniec posiedzenia komisji rewizyjnej jeden radnych zadał pytanie, czy w tym terminie będzie szansa na quorum, bo jedni mogą być szczęśliwi z uzyskanego wyniku wyborczego, inni może już niekoniecznie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE