Reklama

Zwierzęta też przysłużyły się ojczyźnie

Opublikowano:
Autor:

Zwierzęta też przysłużyły się ojczyźnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Konie, psy policyjne, wreszcie niedźwiedź Wojtek, który walczył w armii Andersa - zwierzęta też przysłużyły się ojczyźnie! Na nietypową lekcję zorganizowaną w związku z Narodowym Świętem Niepodległości zaprasza... płockie zoo.

Konie, psy policyjne, wreszcie niedźwiedź Wojtek, który walczył w armii Andersa - zwierzęta też przysłużyły się ojczyźnie! Na nietypową lekcję zorganizowaną w związku z Narodowym Świętem Niepodległości zaprasza... płockie zoo.

Jak poinformowała Magdalena Kowalkowska z płockiego zoo, ogród zaprasza uczniów klas VI ze szkół podstawowych na nietypowe zajęcia. Podczas lekcji w zoo dzieci dowiedzą się, w jaki sposób na przestrzeni lat zwierzęta przysłużyły się ojczyźnie. Zajęcia poprowadzi Tomasz Szydłowski, weterynarz, a jednocześnie autor książki „Koń w Wojsku Polskim 1918-1939”. Poza omówieniem zasług tuzinów koni dla oręża polskiego, zaplanowano również m.in. pokaz pracy policjanta z psem.

Zajęcia odbędą się w przyszły piątek, 13 listopada, ale szkoły wcześniej muszą zgłosić chęć uczestnictwa i podać liczbę uczniów w Dziale Edukacji pod nr: 24 366 05 17. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale obowiązują bilety wstępu do zoo (bilet dla uczniów kosztuje 7 zł).

Fot. Małgorzata Rostowska / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE