Reklama

Zostań ze mną melodio czyli potańcówka na Starówce [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Zostań ze mną melodio czyli potańcówka na Starówce [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkadziesiąt osób bawiło się w piątkowy wieczór przy muzyce na żywo na płockim Starym Rynku. Kolejna okazja już za tydzień.

Kilkadziesiąt osób bawiło się w piątkowy wieczór przy muzyce na żywo na płockim Starym Rynku. Kolejna okazja już za tydzień.

To było pierwsze spotkanie w ramach czwartego już wakacyjnego cyklu "Na Starówce Potańcówka", przygotowanego przez Fundację Revita i Agencję Rewitalizacji Starówki. Przez dwie godziny goście bawili się pod gołym niebem, a przygrywał zespół Reviton. W tym roku do repertuaru zespół włączył wiele nowych piosenek, a piątkowe spotkania na starówce zostały pogrupowane w muzyczne bloki tematyczne. Podczas inauguracji można było usłyszeć m.in. piosenki zespołu Wawele z największymi przebojami - „Biały latawiec”  czy „Zostań ze mną melodio”.
Co ciekawe, jedna z potańcówek (16 sierpnia) odbędzie się na nowych bulwarach wiślanych, z blokiem piosenek zatytułowanym  „Wiatr i żagle”. Zakończenie tegorocznej edycji cyklu „Na Starówce Potańcówka” zaplanowano 30 sierpnia w godz. 21.00-23.00 pod hasłem „Żegnaj lato na rok”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE