Reklama

Zostań przewodnikiem po Płocku!

Opublikowano:
Autor:

Zostań przewodnikiem po Płocku! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kochasz Płock, jego wielowiekową historię i zabytki? Chciałbyś pochwalić się miastem przed turystami? Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna organizuje kurs na przewodnika turystycznego po Płocku. Uwaga, trzeba się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Kochasz Płock, jego wielowiekową historię i zabytki? Chciałbyś pochwalić się miastem przed turystami? Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna organizuje kurs na przewodnika turystycznego po Płocku. Uwaga, trzeba się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Szkolenie organizowane przez PLOT potrwa kilka miesięcy - od 28 lutego do 30 czerwca. Tyle potrzeba, by zgłębić tajniki wielowiekowej historii Płocka i nauczyć się, jak tą historią zainteresować innych.

W kursie może wziąć udział grupa 30 pełnoletnich osób, które mają co najmniej wykształcenie średnie. Najlepiej, by umiały posługiwać się językiem obcym - chętni, którzy są w stanie udowodnić umiejętność rozmawiania w innym niż ojczysty języku odpowiednim dokumentem, będą mieli pierwszeństwo uczestnictwa.

Jak zapowiada PLOT, celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów do pełnienia funkcji przewodnika turystycznego po Płocku. Zostało ono podzielone na trzy bloki tematyczne. Pierwszy blok składa się z 34 godzin wykładów teoretycznych, drugi -  z 16 trzygodzinnych zajęć w obiektach turystycznych miasta. Z kolei trzeci blok tworzą dwa dni zajęć praktycznych, podczas których uczestnicy samodzielnie, choć po okiem instruktora poprowadzą wybrane odcinki tras.

Szkolenie otrzymało dofinansowanie z budżetu miasta Płocka, dzięki czemu koszt uczestnictwa wyniesie jedynie 550 zł od osoby. - Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, jako organizacja pożytku publicznego, nie będzie czerpać korzyści finansowych z tego zadania - zastrzegają organizatorzy. - Opłaty, które uczestnicy będą musieli wnieść pokryją koszty szkolenia.

Aby zostać uczestnikiem szkolenia, należy złożyć deklarację uczestnictwa wraz z niezbędnymi dokumentami w Biurze Płockiej LOT do 23 lutego 2015 r. oraz  uiścić pierwszą ratę za szkolenie w wysokości 300 zł.

Informacje na temat szkolenia dostępne są na stronie Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej bądź pod numerem telefonu: (24) 364-99-90.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE