Reklama

Został tylko szyld znanej drogerii. Zakupów już tam nie zrobimy

Opublikowano:
Autor:

Został tylko szyld znanej drogerii. Zakupów już tam nie zrobimy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpierw chodziło o wyprowadzkę Rossmanna z lokalu przy ul. Tumskiej, później zrobiło się pusto w sklepie przy al. Kobylińskiego.

Najpierw chodziło o wyprowadzkę Rossmanna z lokalu przy ul. Tumskiej, później zrobiło się pusto w sklepie przy al. Kobylińskiego.

To nie żaden remont, zrezygnowano z obu lokalizacji supermarketów drogeryjnych w centrum miasta. Jeśli będziemy chcieli iść do Rossmanna, skierujmy się albo do galerii handlowych, sklepu przy ul. Gałczyńskiego 11 albo w stronę Nowego Rynku.

O przyszłość obu sklepów - tego przy ul. Tumskiej i przy al. Kobylińskiego - już pytaliśmy w lutym w biurze prasowym sieci Rossmann, jednak wówczas nie chciano niczego oficjalnie potwierdzić. Poproszono o kontakt w połowie marca.

[ZT]21626[/ZT]

Dziś otrzymaliśmy taką odpowiedź:

- Podjęliśmy decyzję, że otworzymy jeden większy sklep zamiast dwóch mniejszych. Dlatego od 15 marca działa drogeria w TSS przy ul. Nowy Rynek 5, natomiast zamknięte zostały te przy al. Kobylińskiego i ul. Tumskiej - poinformował Jakub Jankowski, starszy specjalista ds. public relations w dziale rzecznika prasowego.

Sklep w TSS jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 19.30, w soboty od 8.30 do 15.30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE