Reklama

Żółwiowy świat dla młodych artystów

Opublikowano:
Autor:

Żółwiowy świat dla młodych artystów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości „Z domkiem na plecach” to temat konkursu plastycznego przygotowanego przez Miejski Ogród Zoologiczny z okazji Światowego Dnia Żółwia.

„Z domkiem na plecach” to temat konkursu plastycznego przygotowanego przez Miejski Ogród Zoologiczny z okazji Światowego Dnia Żółwia.

Udział w konkursie mogą wziąć udział dzieci od piątego do dziewiątego roku życia, które zechcą przedstawić swoją wizję dotyczącą różnych gatunków żółwi lub środowiska, w jakim żyją one na co dzień. Organizatorzy oczekują wyłącznie na autorskie prace, przygotowywane samodzielnie (jedno dziecko może przygotować nie więcej niż jedną).

Technika wykonywania prac jest dowolna, ale nie powinny one przekraczać formatu A 3. Każda z nich powinna zostać opatrzona imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora, nazwą i adresem szkoły (lub przedszkola), imieniem i nazwiskiem nauczyciela (opiekuna) oraz telefonem kontaktowym.

Prace konkursowe można składać do 10 maja osobiście w sekretariacie ZOO (poniedziałek – piątek 8-15) lub wysłać pocztą na adres: Miejski Ogród Zoologiczny, ul. Norbertańska 2, 09-402 Płock.
Oceny prac dokona powołane przez organizatora jury konkursowe. Dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe: 5-6 lat i 7-9 lat.

Wybrane prace umieszczone zostaną na internetowej stronie www.zoo.plock.pl i zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w płockim ZOO.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 24 maja. Laureaci o wynikach powiadomieni zostaną nie później niż 15 maja. Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń dostępne są na stronie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE