Reklama

Żołnierze wyklęci na Podolszycach?

Opublikowano:
Autor:

Żołnierze wyklęci na Podolszycach? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Marek Martynowski, płocki senator Prawa i Sprawiedliwości, proponuje, aby powstające właśnie rondo przy zbiegu ulic Jana Pawła II i Czwartaków nazwać imieniem Żołnierzy Wyklętych.

Marek Martynowski, płocki senator Prawa i Sprawiedliwości, proponuje, aby powstające właśnie rondo przy zbiegu ulic Jana Pawła II i Czwartaków nazwać imieniem Żołnierzy Wyklętych.

Budowane obecnie rondo w pobliżu Galerii Wisła już niebawem może mieć swojego patrona. A właściwie patronów. Z inicjatywą w tej sprawie wystąpił senator PiS-u z Płocka Marek Martynowski. Uważa on, że rondo u zbiegu ulic Jana Pawła II i Czwartaków powinno zostać nazwane imieniem Żołnierzy Wyklętych. – Myślę, że po zapoznaniu się z życiorysami Bohaterów uzasadnianie tej właśnie nazwy jest absolutnie zbędne – napisał na swoim profilu na Facebooku senator Marek Martynowski.

Wszyscy mieszkańcy Płocka, którzy chcieliby poprzeć tę inicjatywę, mogą składać swoje podpisy pod kartą wzorów. Karty wraz z podpisami można składać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00 w biurze poselsko-senatorskim Prawa i Sprawiedliwości.

Do tej pory inicjatywę senatora Marka Martynowskiego wsparły: Prawo i Sprawiedliwość, Ruch Społeczny im. Lecha Kaczyńskiego, Klub Gazety Polskiej oraz portal plockaprawica.net

Czytaj również:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE