Reklama

Żołnierze w niedzielę złożą przysięgę. Będą spore utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

Żołnierze w niedzielę złożą przysięgę. Będą spore utrudnienia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę żołnierze 6. Mazowieckiej Brygady Wojsk Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego złożą uroczystą przysięgę. Wiąże się to z utrudnieniami w ruchu.

W najbliższą niedzielę żołnierze 6. Mazowieckiej Brygady Wojsk Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego złożą uroczystą przysięgę. Wiąże się to z utrudnieniami w ruchu. 

Od czwartkowego wieczoru zamknięty jest parking przed Teatrem, na którym odbędzie się uroczystość. Plac zostanie otwarty w niedzielę.

Dodatkowo 6. Mazowiecka Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej wykorzysta drogi w sposób szczególny (ul. Kościuszki, ul. Tumska ul. Nowy Rynek):

  • na potrzeby przeprowadzenia w Płocku w dniu 14 lipca 2018 r. w godz. 12:30-16:30 próby generalnej przysięgi żołnierzy,
  • w dniu 15 lipca 2018 r. w godz.11:00-16:00 przysięgi żołnierzy 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z udziałem ok. 800-1000 osób.

- Wystąpią utrudnienia w ruchu. Apelujemy o stosowania się do poleceń i czasowej organizacji ruchu - apeluje urząd miasta. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE